Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εφαγα ban?????


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 alex007

alex007

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Ομάδα:metal warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:sp5-gr3 alex007
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 09 Μάιος 2015 - 20:22:38

ειχα εναν λογαριασμο στον gr5 τον DarkSpartan και πρωσπαθησα να μπω σημερα αλλα μου λεγε οτι δεν υπαρχει λογαριασμος με αυτο το e-mail.ο λογαριασμος αυτος ειναι ανενεργος εδω και 3 ημερες και αν μου τον πειραν κανεις δεν εχει μπει αυτες τις 3 ημερες.τον λογαριασμο τον ειχα εγω εξαρχεις και τον εδωσα στον ξαδερφο μου.τον κοδικο του λογαριασμου τον ειχε κι ενας αλλος φιλος μου που εμπεναι σπανια.και αυτος εχει να μπει 2 με 3 ημερες.εγω εμπενα πολυ σπανια για καμια συμμετοχη στις ομαδικες μαχες.Ακομα και αν με ειχαν μπαναρει δεν θα μου ειχε σταλθει στο e-mail μου προϊδοποιηση?γιατι εγω δεν εχω λαβει καμια και στον λογαριασμο εχω ριξει λιγο παραδακι και τον εχω ανεβασει αρκετα.ειναι κριμας ο κοπος μου να παει χαμενος.οποτε θα θελα μια απαντησει στο θεμα και αν θα μπορουσε να λυθει το προβλημα :unsure:  :unsure:



#2 CrAzYfOrFuN

CrAzYfOrFuN

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 60 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαYollywood
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 95

Δημοσιεύτηκε 09 Μάιος 2015 - 20:35:06

ειχα εναν λογαριασμο στον gr5 τον DarkSpartan και πρωσπαθησα να μπω σημερα αλλα μου λεγε οτι δεν υπαρχει λογαριασμος με αυτο το e-mail.ο λογαριασμος αυτος ειναι ανενεργος εδω και 3 ημερες και αν μου τον πειραν κανεις δεν εχει μπει αυτες τις 3 ημερες.τον λογαριασμο τον ειχα εγω εξαρχεις και τον εδωσα στον ξαδερφο μου.τον κοδικο του λογαριασμου τον ειχε κι ενας αλλος φιλος μου που εμπεναι σπανια.και αυτος εχει να μπει 2 με 3 ημερες.εγω εμπενα πολυ σπανια για καμια συμμετοχη στις ομαδικες μαχες.Ακομα και αν με ειχαν μπαναρει δεν θα μου ειχε σταλθει στο e-mail μου προϊδοποιηση?γιατι εγω δεν εχω λαβει καμια και στον λογαριασμο εχω ριξει λιγο παραδακι και τον εχω ανεβασει αρκετα.ειναι κριμας ο κοπος μου να παει χαμενος.οποτε θα θελα μια απαντησει στο θεμα και αν θα μπορουσε να λυθει το προβλημα :unsure: :unsure:

Φίλε έκανες λάθος που έδωσες κωδικό στον φίλο και στον αδελφό σου..Γιατί μπορεί να εξαπάτησαν έναν απο τους 2 για λεφτά και μετά αυτός που θα τον έχει άλλαξε τα ΠΑΝΤΑ και εμαιλ και κωδικό..Τι να πώ..Μίλησε με την Υποστήριξη..! Η μπορεί να μπήκες σε κάνα site που να λέει δωρεάν ντόνατς γραψε το email και τον κωδικό να τα παρεις και σε ποιον διακομηστή είσαι..Κρίμας πάντως εαν δεν τον πάρεις πίσω..!


Μπαν αποκλείεται.. Για να σου λέει ό,τι δεν υπάρχει τέτοιο E-mail κάτί θα έχει γίνει..Η θα διαγραφτηκε ο παίκτης σου..Ή θα έχει άλλαξει τα ΠΑΝΤΑ αυτός που τον έχει τώρα..
  • Αυτό αρέσει στον/η ΠειραγμένοΤρακτέρ

Fantastic Four.. :wub: 

What does not kill you makes your stronger.. B) 

 

Like a Boss  :wub: 


#3 angela8

angela8

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 49 μηνύματα
  • Τοποθεσίαeverywhere and anywhere!!!
  • Ομάδα:MARVEL
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:angela8
Φήμη: 33

Δημοσιεύτηκε 09 Μάιος 2015 - 20:48:05

καλησπερα,

πρωτον ο λογαριασμος σου ειναι καθαρα δικος σου και απαγορευετε να υπαρχει προσβαση απο αλλους συμφωνα με τους ορους χρησης του παιχνιδιου

μπορει να μην μπορεις να μπεις γιατι ο λογαριασμος εχει αποκλειστει μονιμα

αλλα κανονικα θα ειχες λαβει ενα εμαιλ που σου το λεει αυτο

σε περπτωση που εχει γινει αυτο που ειπα επικοινωνησε με την υποστηριξη για να μαθεις παραπανω πληροφοριες για την κατασταση του λογαριασμου σου


  • Αυτό αρέσει σε Spiro1 και StathobotTheGreat

angela8 ( gr1) 

 

Spoiler

#4 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 10 Μάιος 2015 - 07:03:44

Χαίρετε,

Θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την Υποστήριξη για να λάβετε περισσότερες πληροφορίες. Παρακαλώ μην δίνετε το e-mail και τον κωδικό σας σε άλλους παίκτες (ακόμα και φίλους), καθώς υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να κλαπεί ο λογαριασμός σας.

#5 StathobotTheGreat

StathobotTheGreat

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 30 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:XTAPODIA
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Stathobot1
Φήμη: 31

Δημοσιεύτηκε 10 Μάιος 2015 - 07:20:08

Παιδιά,άμα έχετε διαβάσει όλους τους κανόνες του παιχνιδιού στο φόρουμ,θα ξέρατε ότι ο λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί ΜΟΝΙΜΑ χωρίς προειδοποίηση...


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

Οι δυσκολίες κάνουν μερικούς ανθρώπους να "σπάνε".Άλλους να σπάνε  ρεκόρ.


#6 philip21

philip21

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 501 μηνύματα
  • Τοποθεσίαeverywhere
  • Ομάδα:Tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:philip21
Φήμη: 448

Δημοσιεύτηκε 10 Μάιος 2015 - 07:32:01

Παιδιά,άμα έχετε διαβάσει όλους τους κανόνες του παιχνιδιού στο φόρουμ,θα ξέρατε ότι ο λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί ΜΟΝΙΜΑ χωρίς προειδοποίηση...

Οχι,σου στελνουν e-mail


Τι ομαδα εισαι;

 

 


#7 Destroyer the real

Destroyer the real

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 297 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαEverywhere
  • Ομάδα:In bocca al lupo
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:Destroyer
Φήμη: 277

Δημοσιεύτηκε 10 Μάιος 2015 - 09:50:45

1.Σε αυτην την περιπτωση πρεπει να επικοινωνησεις με την υποστηριξη για να δεις τι θα κανεις.

 

2.Μπορει να εγραψες λαθος το e-mail σου.

 

3.Ο παικτης σου δεν διαγραφτηκε γιατι υπαρχει στην λιστα καταταξης, αρα ξαναγραψε το e-mail και αμα παλι δεν ειναι αυτο μπορει να σου αλλαξαν το e-mail...


Spoiler




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες