Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Έκτακτη Πρόσληψη στο FBY !!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
117 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#81 Killfan7

Killfan7

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 392 μηνύματα
  • Ομάδα:Nave Loca
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:Killfan7
Φήμη: 455

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2015 - 21:25:56

Καλησπέρα σε όλους

Hey Ειμαι ο Killfan7 ο πιστευτός αρχηγός των The Kings of Hero Zero στο gr11
Σήμερα θα σας πω μια ιστορία...

Μια μέρα ενώ έκανα προπόνηση χτύπησε το κινητό μου, μου είχε τηλεφωνήσει το FBY θέλοντας να μου πει ότι με θεώρησαν τον καταληλοτερο για να νικήσω τον hulk. Φυσικά δεν μπόρεσα να αρνηθώ και έτσι γρηγορα γρηγορα φόρεσα τα ρούχα μου και πήγα να τον πολεμήσω μαζί με το σκύλο μου τον KILLFAN JR. Ήταν μια δύσκολη μάχη αλλά τελικά θρυαμβεψα και έστειλα τον hulk στη φυλακή...

:D :D :D :D


#82 Desotheory

Desotheory

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2015 - 22:14:47

Μια μερα που ξυπνησα  μου ηρθε 1 τρελο σχεδιο για το πως θα αντιμετωπισω τον τρομερο και μοχθηρο thulk.

Θα τον καλεσω στο σπιτι μου για 1 φιλικο καφεδακι που θα ετοιμασω με μπολικο δηλητηριο ετσι ωστε να τον αφησει αναισθητο και να τον παραδοσω στους FBY. Εχω περασει σκληρη εκπαιδευση στο να μαθω να φτιαχνω σωστα δηλητηρια γιαυτο πιστευω πως ειμαι το πιο ικανο ατομο για να μου αναθεσουν αυτην την επικινδυνη αποστολη!

 

Desotheory GR11


  • Αυτό αρέσει σε cool100 και irresestible

#83 mila

mila

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • Ομάδα:B+
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:mila
Φήμη: 15

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 02:26:40

- Πείτε μας το Ψευδώνυμό σας και τον Διακομιστή!                              

  Ψευδώνυμό:mila   Διακομιστήs:gr7  

- Ποιος / Ποια είστε;                                                                                

  το είπα πιο πάνω
- Ποιο είναι το σχέδιό σας για να αντιμετωπίσετε το Thulk;                            

  είναι σε εξέλιξη
- Γιατί πιστεύετε ότι είστε η καλύτερη επιλογή από τους υπόλοιπους ήρωες;

  είμαι η καλύτερή γιατί όλοι οι άλλοι είναι σε διακοπές 
- Γιατί θα πρέπει το FBY να σας αναθέσει αυτή την επικίνδυνη αποστολή;  

  αναγκαστικά γιατί όλοι οι άλλοι είναι σε διακοπές 
- Ποιες είναι οι ειδικές σας δυνάμεις;                                                          

  έκανα 6 χρόνια bodybuilding (μετράει?)
- Μπορείτε να νικήσετε τον Thulk; Πώς;                                                      

  δεν βάζω στοίχημα.θα δούμε! 
- Χρησιμοποιήστε την φαντασία σας!                                                          

  τι εννοείς?

 

 

 

(θα βάλω μερικά μπαρμπαδελακια να φαίνεται όμορφη η αίτηση μου)

(8)   (cat)   (pig)   (flower)   (dog)   (party)   (ghost)   (raining)    (drinks)  


  • Αυτό αρέσει στον/η spakeman, DrSuperDuper, HELLSCREAM και σε 2 άλλους

#84 Ramon553

Ramon553

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Ομάδα:Πυρινη Λαιλαπα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Ramon553
Φήμη: 66

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 06:48:29

Γεια σας, ονομάζομαι Ramon553 από τον σέρβερ gr6.Είμαι ένας παντοδύναμος ήρωας που μπορεί να σηκώσει 3000 το βάρος του για αυτό το  FBY με ανέθεσε να καταστρέψω τον Thulk.Το σχέδιο μου έχει ως εξής:Με το σκυλίσιο μου ένστικτο θα βρω που είναι κρυμμένος ο Thulk και θα μπώ μέσα στο κρησφύγετο του ως delivery boy από μια πιτσαρία.Η πίτσα φυσικά θα είναι στα μεγέθη του Thulk δηλαδή τεράστια,αλλά η πίτσα θα έχει φτιαχτεί από τα εξής υλικά:Μπόλικη ζύμη κώνειο,ακόνιτο,μπελαντόνα,διμεθυλοϋδραργύρο,tetrodotoxin,πολώνιο,υδράργυρο,κυάνιο και αλλαντική τοξινή. Για όσους δεν ξέρουν τι είναι, αυτά είναι πανίσχυρα δηλητήρια τα οποία μπορούν να σκοτώσουν ανθρώπους πόσω μάλλον και τον Thulk.            


  • Αυτό αρέσει στον/η mila, SakisPlaysPro, DrSuperDuper και σε 3 άλλους

#85 giorgosstatas

giorgosstatas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 10 μηνύματα
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:giorgosstatas
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 08:46:39

Γεια σας θελω να παω στην fby Ψευδωνυμο giorgosstatas θελω να νικησω τον thulk Παιζω καθε μερα στο hero zero αγωνιζομαι ειμαι προς level 30 θελω να τον νικησουν τον thulk ολοι οι ηρωες και εγω διακοσμητης gr6 και θα νικησω τον hulk προς τιμην του hero zero και τον αρχηγο του fby


  • Αυτό αρέσει σε XRYSH και Andmakr

#86 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 12:28:18

Χαρακτήρας:θειος
Διακομιστής:GR4

Καλησπέρα κι από εμένα. Είμαι ο Ντράγκον και το FBY θα πρέπει να μου αναθέσει αυτή την επικίνδυνη αποστολή,να σώσω τον κόσμο από τον Thulk γιατί μόνο εγώ μπορώ!!!
Είμαι πιο δυνατός από όλους τους υπόλοιπους ήρωες και είμαι και δράκος.
Το σχέδιό μου για να αντιμετωπίσω τον Thulk είναι να τον νίκησω με τις σούπερ ειδικές δυνάμεις που εχω.Πρώτα θα του ρίξω αγκαθωτά βέλη από τα φτερά μου,μετά φωτιά από το στόμα μου και θα τον βγάλω νοκ άουτ τρυπώντας τον με τα σουβλερα μου κέρατα.
  • Αυτό αρέσει στον/η Naty, savvinio13, Chris842 και σε άλλον ένα

#87 ariel87

ariel87

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 12:57:18

καλησπέρα και γιούχου...!

Είμαι η ariel87 απο τον gr4 .. είμαι το επίλεκτο μέλος της γνώστης ομάδας τιμπουκτού!.. Το σχέδιο μου για να αντιμετωπίσω αυτό το τέρας είναι να τον κάνω μέλος σε μια απο τις αντίπαλες ομάδες του σέρβερ ... πιστέψτε με θα αυτοκαταστραφέι .... Κανείς άλλος δεν έχει σκευτεί αυτό το πανούργο σχεδιο γι αυτο είναι και το καλύτερο! το FBY θα ξετρελαθέι με την ιδέα... οι ικανότητες μου ειναι η ειρωνία και η ίντριγκα!

Θα του δείξωωωωωω!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, Naty, savvinio13 και σε άλλον ένα

#88 savvinio13

savvinio13

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛουτράκι
  • Ομάδα:Walking Dead
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:An0nym0us
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 13:49:30

καλησπερα ηρωες και ηρωιδες λεγομαι savvinio13  ειμαι απο τον server gr4 και.......

θα σας πω μια ιστορια που θα σας φερει τρομο

μια φορα και ενα καιρο πηγα στο νοτιο πολο  

συναντησα τον THULK  και μου λεει σανσπανιολο:

<< ηρθα να καταστρεψω εσας και ολοκληρο τον κοσμο >>.

Καθολου δεν φοβηθηκα και βρηκα την ουσια:

δυναμεις μαζεψα παντου και του στησα καρτερι

μας ειδε και φοβηθηκε και ετρεχε σαν κουνελι.

Ομως  δεν ηξερε ο THULK το τι τον περιμενει.

Το FBY ειχε στηθει δυο βηματα πιο κατω

κρατωντας πυρινα σπαθια τον πεταξαν στον πατο. :P :P :P :P :P

 

Savvinio13_gr4 


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, Naty, dina και σε 3 άλλους

#89 theoharis123

theoharis123

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 14:48:31

Γεια σας με λενε  theoharis123 και ειμαι στον διακομιστη gr10. Ειμαι  πολυ  δυνατος  και γρηγορος και για αυτο ειμαι και ο καλυτερος. Το σχεδιο μου ειναι να παρω μια αλυσιδα και με την γρηγοραδα μου θα κανω κυκλους απο τον THULK και θα των δεσω. Μετα θα παρω τηλεφωνο το FBY για να ερθει να τον μαζεψει.Την επομενη εβδομαδα θα παρω αδεια για διακοπες μετα απο αυτην την κουραστικη μερα που περασα πιανοντας τον THYLK

 

 

THEOHARIS 123 (grin)  (grin)  (grin)  (grin)  (grin)  (grin)  


  • Αυτό αρέσει στον/η louiza, evris, Hurricane και σε άλλον ένα

#90 evris

evris

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 15:10:28

γεια ειμαι ο evris απο το  gr10 και ειμαι το ατομο το πιο επελεξαν για να σταματησει τον thulk πως συναιβει αυτο θα σας πω εχω τις ικανοτητες να καθαριζω κακοπιους ανετα και αποτελεσματικα με τον δικο μου τροπο βεβαια ο οπιος μεχρει τωρα με εχει βοηθησει πολυ αφου αποτρεψω το σχεδιο του να ανατιναξει την πολυ θα γινω επισημα ο ενας και μοναδικος ηρωας της πολης το FBY θα μου δωσει τα θερμα του συνχαρητιρια ηζωη θα συννεχιστει οπως και πριν αλλα με εναν ηρωα στο πλευρο της.

 

 

                                                                                       ¤ø„¸¨°º¤ø„¸  ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨        
                                                                                      ¨°º¤ø„  PARANOID.  ø¤º°¨          
                                                                                      ¸„ø¤º°¸„ø¤º¨  °º¤ø„¸¨°º¤ø,,  (smug)  (smug)  (smug)

  • Αυτό αρέσει σε theoharis123 και girogoskalousis

#91 seτha123

seτha123

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 213 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΞανθη
  • Ομάδα:SpeeDPower
  • Ήρωας:ΧαρουμενηΦατσουλα
Φήμη: 335

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 18:10:36

Χαίρετε, είμαι ο setha123 από το gr6 και ήρθα να σώσω τον κόσμο από τον τρομερό Thulk! Ξέρω πως οι δυνάμεις μου είναι πολύ καλλές σε συνδυασμό (μυαλό και δύναμη) κάτι που οι άλλοι σπάνια έχουν! και πιστεύω πως σίγουρα θα τον κερδίσω! Μια μέρα καθώς κοιτούσα στο ίντερνετ για να βρω όσο περισσότερες πληροφορίες μπορούσα για αυτόν, και βρήκα την εξής πληροφορία:ο Thulk έχει αδυναμία στα καρπούζια!! Έτσι είπα όλες την πληροφορίες στο FBY και αυτό με εμπιστεύτηκε! Έτσι ρώτησα την ομάδα μου Chaos αν θα μπορούσα να πάρω μερικά καρπούζια, και η αρχηγός batman715 με άφησε! Αμέσως φέβγω για να τον βρώ!Τελικά τον βρήκα στο νισή yoyoland!!Αυτός χωρίς να με καταλάβει πάω από πίσω και από μπροστά και του έβαλα πολά καρπούζια γύρω από αυτόν, έτσι αν πήγενε πίσω θα γλήστραγε, γιατί δεν ήξερε ότι έχω βάλει καρπούζια και από ΠΪΣΩ του!!Αυτός γωνάτισε χωρίς να έχει καμία ελπίδα για να κερδίσει!Ετσι εγώ με λί΄γα χτυπήματα τον κέρδισα! Τώρα όλοι θα πηγαίνουν για μπάνια στο νησί yoyoland!!

 

Ελπίζω να σας άρεσε!

Ευχαριστώ!


  • Αυτό αρέσει στον/η Lilika, RickRub, giorgosstatas και σε 8 άλλους

Names: Setha123,ΨαραΣ, Χαρουμενηφατσουλα :)

Pc Specs: I5 6500+ Asus rx470 4gb Oc editioin, 8gb ram g.skill 2400mhz, msi night elf,toshiba hdd 320gb, vs550 ;) 

 

 


#92 asterix13

asterix13

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
Φήμη: 13

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 19:34:35

Καλησπερα, με λενε asterix13 και σαν περασαν τα χρονια τωρα το μονο που θυμαμαι απο τα κατορθωματα  μου σαν σουπερ ηρωας ειναι μια επικη μαχη με τον  Thulk.

Θα ταν δεν θα ταν 30 χρονια πριν και ημουν ετοιμος να παω τις καλοκαιρινες διακοπες εγω και σουπερ οικογενοια. Η redhood απο βραδυς ειχε φτιαξει τα σνακ για το ταξιδι και εγω μαζευα τα ρουχα για τα σουπερ παιδια μας.Ενω ειμασταν ετοιμοι να την πεσουμε για υπνο για να ειμαστε ετοιμοι για το πρωινο ταξιδι χτυπησε το κοκκικο τηλεφωνο.Πεταχτηκα με ταχυτητα φωτος απο το κρεβατι και ψαχνοντας της χνουδωτες παντοφλες με τα λαγουδακια πηγα να το σηκωσω.Στο τηλεφωνο ηταν ο υπευθυνος απο το  F.B.Y και μου ειπε οτι ο  Thulk ηταν στην πολη και εκανε λεηλασιες στα μαναβικα της πολης και οτι ημουν ο μονος που θα μπορουσε να τον σταματησει.λογω του της σουπερ ταχυτητας μου.Ετσι και εγω εκλεισα το τηλεφωνο και μια αστραπιαια κινηση αλλαξα και ετρεξα προς το κεντρο του granbury.Εκει ειδα τον  Thulk να λεηλατει μαγαζια  και να ποδοπαταει τα φρεσκα λαχανακα.Δεν ηταν δυνατον να τον αφησω ατιμωρητο και ειχα να παω και διακοπες με την οικογενεια και μονο που σκεφτομουν την γκρινια της γυναικας μου redhood ορμησα στην μαχη. Η μαχη ηταν καταιγιστικη ο  Thulk μου πετουσε σουβλακια δαγκωμενα αλλα εγω με την σουπερ ταχυτητα μου τα επιανα με το στομα και τα κατεβαζα αμασητα.Οταν πλεον του τελειωσαν ειχε ερθει η δικια μου σειρα και με μια γρηγορη στροφη γυρω απο τον  Thulk δημιουργωντας εναν ανεμοστροβιλο με την  σουπερ ταχυτητα μου τον σηκωσα και τον εστειλα να περιπλανιεται στο διαστημα.Με αυτον τον τροπο μπορεσα και ξεφορτωθηκα και τον  Thulk αλλα και την γκρινια της γυναικας μου γιατι εαν χαναμε και αυτες τις διακοπες λογω ενος ακομα κακου  ποιος με εσωζε απο τα "γλυκα" που θα μου εκφεντονιζε.

- Πείτε μας το Ψευδώνυμό σας και τον Διακομιστή!asterix13  server 9

- Ποιος / Ποια είστε;Είμαι  Γιωργος
- Ποιο είναι το σχέδιό σας για να αντιμετωπίσετε το Thulk;να το πεταξω στο διαστημα
- Γιατί πιστεύετε ότι είστε η καλύτερη επιλογή από τους υπόλοιπους ήρωες;γιατι ειμαι φοβερος και τρομεροςςςςςςςςς
- Γιατί θα πρέπει το FBY να σας αναθέσει αυτή την επικίνδυνη αποστολή;Γιατί ανταπεξέρχομαι σε καθε τι επικύνδινο!
- Ποιες είναι οι ειδικές σας δυνάμεις;σουπερ ταχυτητα
- Μπορείτε να νικήσετε τον Thulk; Πώς;Με την ειδική μου  δύναμη

  • Αυτό αρέσει στον/η odi, argudagi1, kourampies και σε 9 άλλους

#93 REDHOOD-AES SEDAI

REDHOOD-AES SEDAI

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • Ομάδα:χαβαλενθια
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:redhood
Φήμη: 21

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 21:05:35

Γεια σας ,ειμαι η Redhood μια εργαζομενη γυναικα ,μια καλη σουπερ ηρωας . (girl)

Ηρθε η στιγμη να σας εξιστορισω πως κατατροπωσα τον  Thulk.

 

Μια φορα κι εναν καιρο ,ζουσα στο ομορφο ξυλινο σπιτακι μου βαθια μεσα στο δασος. Τι redhood θα ημουν αλλωστε? :tongue: 

Ολα κυλουσαν φυσιολογικα .Ωσπου  ενα απογευμα εκει που εψηνα τα μαγικα γλυκα μου για να τα παω στην γιαγια μου , χτυπησε το κοκκινο τηλεφωνο.Αμεσως  καταλαβα οτι με καλουν απο τα κεντρικα του FBY.Ετρεξα γρηγορα και σηκωσα το τηλεφωνο ,οπου μου ανακοινωσαν οτι ο  Thulk βρισκεται στο Humphreydale και καταστρεφει τα παραδοσιακα ζαχαροπλαστεια  γιατι του προκαλουν αλλεργια .Αυτο δεν πρεπει να περασει ετσι, σκεφτηκα και εκλεισα το τηλεφωνο. 

Τοτε ηταν που θυμηθηκα τα γλυκα στον φουρνο . 

ΟΥΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΥΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ , ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΗΚΑΝ  :O

Η εκδικηση μου θα ηταν διπλη !!!!!!! και για την πολη και για τα γλυκακια μου. 

Φορεσα την σουπερ κατακοκκινη μπερτα μου και πηρα το καλαθακι με τα μαγικα καμμενα πια γλυκοπυραυλακια μου . Παιρνω το πρωτο ταξι που βρισκω μπροστα μου , να παω σαν κυρια  :P .

Την ωρα λοιπον που φτανουμε , βλεπω τον  Thulk να ποδοπαταει τις τουρτες με γευση πραλινα .It was too much!!!!!!!Ανασηκωσα τα μανικια μου και του επιτεθηκα με τα μαγικα καμμενα  γλυκοπυραυλακια ,που μολις ειχα βγαλει απο τον φουρνο .Η επιθεση ηταν σφορδη  (bomb)  (bomb)  (bomb)  (bomb) . Ο  Thulk γεματος πλεον απο καμμενη ζαχαρη και σιροπι φραουλας ,επεσε στα γονατα και φωναζε:

      

     ΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ ,ΑΛΛΗΗΗΗ ΖΑΧΑΡΗΗΗΗ 

 

Ετσι μπορεσαν οι υπευθυνοι απο το FBY να συλλαβουν αυτον τον επικινδυνο κακοποιο χωρις καμια αντισταση . Αλλη μια αποστολη που μου ανατεθηκε ηρθε εις περας .

  

Κι εζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα .

 

                                              THE END

 

 

 

- Πείτε μας το Ψευδώνυμό σας και τον Διακομιστή!redhood     server 9

- Ποιος / Ποια είστε;Είμαι  η ναντια 
- Ποιο είναι το σχέδιό σας για να αντιμετωπίσετε το Thulk;να του δημιουργησω αλλεργικο σοκ
- Γιατί πιστεύετε ότι είστε η καλύτερη επιλογή από τους υπόλοιπους ήρωες;γιατι δεν υπαρχει αλλη σαν κι εμενα  (idea)
- Γιατί θα πρέπει το FBY να σας αναθέσει αυτή την επικίνδυνη αποστολή;δεν ηταν κανεις αλλος στο δασος ,ελειπαν ολοι ΔΙΑΚΟΠΕς
- Ποιες είναι οι ειδικές σας δυνάμεις;μαγικα γλυκοπυραυλακια μου
- Μπορείτε να νικήσετε τον Thulk; Πώς;με την σουπερ ζαχαροπλαστικη μου  :D

  • Αυτό αρέσει στον/η odi, kourampies, spakeman και σε 9 άλλους

#94 Chris842

Chris842

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:chris
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 21:25:01

Καλησπερα ειμαι ο chris απο  το gr4,

 

τον thulk τον γνωρισα πρωτα δηλαδη καταλαβα που εχει αδυνατο σημειο που εχει αδυναμιες και ετσι τον νικησα!Το αδυνατο συμειο του ειναι στη φτερνα και εμαθα πως αν τον γαργαλησεις θα πεσει κατω και κουναει τα ποδια του.Ετσι και εγω το γαργαλησα  και αρχησε να γελαει κα επειδη ηξερα που ειναι το αδυνατο σημειο του εριξα ενα βελος κοφτερο με δηλητιριο στην μυτη του και μολις του μπηκε το δηλητιριο στο αιμα του σε λιγα λεπτα πεθανε !!!

 

Ελπιζω να σας αρεσε και να μην ξαναβγει κανενα εγγονακι του thulk και μας καταστρεψει!


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, cool100, aklonitos και σε 2 άλλους

¤...ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ...¤         


#95 HELLSCREAM

HELLSCREAM

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 51 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑΘΗΝΑ
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:JOK3R
Φήμη: 65

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2015 - 21:34:24

- Πείτε μας το Ψευδώνυμό σας και τον Διακομιστή!

JOK3R   SERVER GR9
- Ποιος / Ποια είστε;

ειμαι ο κωστας
- Ποιο είναι το σχέδιό σας για να αντιμετωπίσετε το Thulk;

να τον ακινητοποιησω ριχνοντας του με τον μεγαλο πρασινο κακτο που βρηκα στις ειδικες αποστολες του HZ

- Γιατί πιστεύετε ότι είστε η καλύτερη επιλογή από τους υπόλοιπους ήρωες;

γιατι ολοι ειναι διακοπες  :D 
- Γιατί θα πρέπει το FBY να σας αναθέσει αυτή την επικίνδυνη αποστολή;

επειδη λογω διακοπων των αλλων συναδελφων  ειμαι ο μονος διαθεσιμος για αυτη την επικινδυνη αποστολη  (smug) 
- Ποιες είναι οι ειδικές σας δυνάμεις;

το να μεταδιδω νευρικο γελιο στους αλλους και να παθαινουνε παραλυση

- Μπορείτε να νικήσετε τον Thulk; Πώς;

σιγα τον αντιπαλο (yawn)ευκολακι  (smoke) πως?ριχνοντας του με το οπλο ακινητοποιησης  μου  (clown)  (clown) 
 


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, XRYSH, mila και σε 7 άλλους

DON'T BE MAD CAUSE U ARE BAD


#96 Elzoro

Elzoro

    Μηδενικό

  • Banned
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 05 Αύγουστος 2015 - 07:24:58

thebest2

gr6

 

Ειμαι ο ατρομητος ηρωας thebest2. O thebest1 εξοντωθηκε, οποτε πλεον δεν υπαρχει καλυτερος απο μενα χαχαχα!

Ο thulk θα υποκυψει στις δυναμεις μου, γιατι πολυ απλα οσο καλος κι αν ειναι, οσο δυνατος και τρομερος, ειπαμε δεν υπαρχει καλυτερος απο μενα....

Θα χρησιμοποιησω τις τηλεπαθητικές μου ικανοτητες για να τον κοντρολαρω και να κανει οτι θελω εγω, θα τον οδηγησω στην αυτοκαταστροφη.

Πρωτα θα τον μεταφερω στην υψηλοτερη βουνοκορφη του κοσμου και μετα θα τον πεισω πως το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να πεσει στο κενο και να γινει χιλια κομματακια.

Ουτε γατα ουτε ζημια.

Χωρις καν να τον ακουμπησω, θα τον εξοντωσω,

Γι αυτο το FBY πρεπει να διαλεξει εμενα!

 

 


  • Αυτό αρέσει σε XRYSH, Nolis και Skatinna

#97 RickRub

RickRub

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 232 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠλανήτης Κρίπτον
  • Ομάδα:TOP SCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:RickRub
Φήμη: 334

Δημοσιεύτηκε 05 Αύγουστος 2015 - 08:49:39

My name is Rub,RickRub (gr6)

 

Kατα την γνωμη πρεπει να με προσλαβει το FBY για την μυστικοτητα μου.. καταφερνω δηλαδη να κανω οτι θελω χωρις να το καταλαβαινετε...και ακολουθει το σχεδιο μου για το πως θα νικησω τον Thulk..

Καθως εκεινος θα τριγυριζει στο State Capitol και θα διαλυει την πολη..εγω θα τον παρακαλουθω(με την ακρως μυστικοτητα μου :P)

θα παρακολουθω δηλαδη τις κινησεις του..μεχρι να βρω το αδυνατο σημειο του,το οποιο θα εκμεταλευομουν για να τον νικησω και να σώσω τον κοσμο...


  • Αυτό αρέσει σε XRYSH, SakisPlaysPro και seτha123

RickRub

 

     Style !!!!!


#98 EMGOLDEXLEADER

EMGOLDEXLEADER

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:EMGOLDEXLEADER
Φήμη: 12

Δημοσιεύτηκε 05 Αύγουστος 2015 - 09:02:22

 

Γειά σας είμαι ο EMGOLDEXLEADER απο τον διακομιστή gr11 και 
είμαι εδώ για να νικήσω τον τρομερο Thulk σώσω τον κόσμο απο την 
καταστροφή ...
 
Για να πετύχω τον στόχο μου χρειάζεται μυαλό και ήρεμη σκέψη 
γιατί σε τέτοιες περιπτώσεις ο πανικός είναι ο χειρότερος 
εχθρός.... 
 
Το FBY μου ανέθεσε αυτην την επικίνδυνη αποστολή επειδή είμαι 
υπερήρωας, ηγέτης και αρχηγός σε πολλές ομάδες και βρίσκω πάντα 
λύσεις για να σώζω τον κόσμο από δύσκολες καταστάσεις .... οι 
δυνάμεις μου είναι υπερφυσικές και ανίκητες....
 
Όμως το μεγαλύτερο όπλο μου είναι το ΜΥΑΛΟ μου !!!!
Γι αυτό λοιπόν θα το χρησιμοποιήσω σωστά ώστε να μην κινδυνεύσει 
κανείς από μία τρομερή σύγκρουση με τον ανεξέλεγκτο Thulk ο 
οποίος καταστρέφει τα πάντα στο διάβα του....
 
Ήδη έχω μιλήσει με τους επιστήμονες στο εργαστήριο και πηγαίνω 
αμέσως εκεί για να παραλάβω το αντίδοτο της ουσίας που του 
χορήγησαν και αμέσως μετά να πετάξω με τις υπερφυσικές μου 
δυνάμεις και να βρεθώ στο σημείο όπου βρίσκεται ο Thulk.
 
Μόλις φτάσω και πριν προλάβει να κάνει οποιαδήποτε κίνηση ... θα 
τον χτυπήσω με την καινούργια laser συσκευή που κατασκεύασαν οι 
φίλοι μου ειδικά για την περίπτωση .... και ταυτόχρονα θα αρχίσω 
να πιτσιλάω τον Thulk με το υγρό αντίδωτο που μου έχουν βάλει 
στο φοβερό νεροπίστολο-όπλο μου....
 
Το μυστικό του έντονου πιτσιλίσματος κρύβεται στην υψηλή 
ατμοσφαιρική πίεση. Όταν μια σταγόνα υγρού προσκρούει σε κάποια 
επιφάνεια, απλώνεται σχηματίζοντας μια κυματιστή μικροσκοπική 
λιμνούλα, η οποία στη συνέχεια διαλύεται σε ψεκάδες ραντίζοντας 
τον γύρω χώρο.....
 
Με αυτό τον αναίμακτο τρόπο ο Thulk θα χάσει τις τις δυνάμεις 
που απέκτησε από το πείραμα, το οποίο απέτυχε και τον τρέλανε 
και θα επανέλθει στην φυσιολογική του κατάσταση ήρεμος και 
ακίνδυνος πλέον για τον κόσμο .... 
 
Έτσι λοιπόν μετά από την δική μου έξυπνη, θαρραλέα και ακίνδυνη 
παρέμβαση να εξουδετερώσω τον Thulk και να σώσω τον 
κόσμο...χωρίς καμία ανθρώπινη ή άλλη απώλεια....
το FBY θα με βραβεύσει με το παράσιμο της ΑΝΔΡΕΙΑΣ και ΓΕΝΕΟΤΗΤΑΣ
και θα με ανακυρήξει τον πιο πολύτιμο ΥΠΕΡΗΡΩΑ του κόσμου !!!!!
 
Σας χαιρετώ φιλικά
EMGOLDEXLEADER από το GR11

  • Αυτό αρέσει στον/η Predator7, SakisPlaysPro, Morbius και σε 9 άλλους

#99 nikosmos

nikosmos

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 05 Αύγουστος 2015 - 13:22:54

Όνομα : GsHepiC
Κόσμος : gr4
 
Χαίρετε είμαι εδώ για το καθήκον μου με καλή ως σωστός ήρωας που είμαι είναι καθήκον μου να σώσω τον κόζμο.Πρεπι να προχωρήσουμε  σιγά και σταθερά ώστε να πιάσουμε τον Thulk  χωρίς να προκληθούν ζημιές στην πόλη και ίδιος στους κατικούς της . Το σχέδιο είναι το εξής ξέρουμε ότι ο Thulk   ενισχύθηκε και έγινε ασταμάτητος ( σε δύναμη ) αλλά καθώς απέκτησε τόση πόλη δύναμη ταυτόχρονα έγινε και πόλη άργος και αυτό είναι το πλεονέκτημα μάς και πρεπι να το χρησημοπιήσουμε για την παγίδα στην  όπια θα το προσεγκισω εγώ ο ίδιος καθώς αυτός θέλη να καταστρέψη όλους τους υπερήρωες δεν υπαρχη  καλύτερο δόλωμα από έναν υπερήρωα καθώς εγώ επιδη είμαι πιο γρηγοράς τρέχοντας και πηδώντας πάνω από την παγίδα που είναι   μια απλή βαθιά λακούβα που  μόλις πατήσι ο Thulk θα το τραβήξη μέσα και το  καλό είναι όχι πως δεν μπορεί να ξεφύγη μπορη αλλά μπορεί να είναι αποσχολημένος μέχρι να έρθουν η ιδικές δύναμης.
 Το FBY μου έδωσε εμένα αυτήν την δύσκολη αποστολή καθώς είμαι εμπίρος και χριαζόμαστε ανάλυση τον αδυναμιών του εθρου  και καλές αποφυγής ενορα θρασύς  αλλά όχι μόνο για αυτό και επιδη σε δυσκολες κατάστασης σε περίπτωση που δεν πετιχένι το σχέδιο μου έχω ένα εφευρικό που το βγάζω  εκίνη την στιγμή από τα υλικά που έχω γηρομου  και κυρίως κάθομε ήρεμος γιατί ο πανικός ποτέ δεν είναι η σωστή λύση.
Ο Thulk κατά την γνώμη μου νικιέτε ευκολα επιδη πήρε δύναμη και έγινε υπέρ δυνατός αλλά είναι πόλη άργος και αυτό είναι το πλους μαs και το χρήσιημοπιησα για να τον πιάσουμε καθώς είναι υπέρ πόλη δυνατός ταυτόχρονα είναι και παρά πόλη άργος και aφτο είναι το τικ στην απάντησηpos να νικηθή ο Thulk .
 

 


  • Αυτό αρέσει στον/η NASALECTO

#100 Tattooligan

Tattooligan

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 05 Αύγουστος 2015 - 14:22:31

 Όνομά: Tattooligan
 Διακομιστής: Gr11

11/07/2023.

Αξιότιμε αρχηγέ του FBY,

Ονομάζομαι Rossa Tattooligan και προσπαθώ να διορθώσω τα λάθη του παρελθόντος.

 

Πριν από πέντε χρόνια, όταν τιμήθηκα από την επιστημονική κοινότητα με το νόμπελ χημείας για την εξέχουσα προσφορά μου στην επιστήμη, με προσέγγισαν τρία υψηλόβαθμα στελέχη του Στρατού της Υπερηρωοχώρας. Με κάλεσαν να συμμετέχω σε μια ομάδα επιστημόνων  υπό τον έλεγχο του Σ.Υ., που θα διεξήγαγε ένα άκρως απόρρητο πείραμα. Μου προσέφεραν ένα υπέρογκο ποσό για την απόκτηση των υπηρεσιών μου, αλλά ήμουν αφοσιωμένη στην τότε  μελέτη μου και τους απέρριψα ευγενικά. Όταν, όμως, απείλησαν την οικογένεια μου δεν είχα άλλη επιλογή παρά να συμμορφωθώ.

Για πολύ καιρό βρισκόμουν στο σκοτάδι. Δεν είχα ιδέα με ποιόν τρόπο χρησιμοποιούσαν τη φόρμουλα, που ανέπτυξα δουλεύοντας μέρα-νύχτα στο στρατιωτικό εργαστήριο. Ώσπου, μια μέρα –όταν η φόρμουλα είχε σχεδόν ολοκληρωθεί, κατάφερα να ακολουθήσω τον υπεύθυνο του εργαστηρίου και βρέθηκα αντιμέτωπη για πρώτη φορά με τον Thulk. Ένα τέρας, στην δημιουργία του οποίου η συμβολή μου ήταν καθοριστική.

Το έσκασα αμέσως, βουτηγμένη στις τύψεις. Κατάφερα να κρυφτώ δουλεύοντας σε εργαστήρι δερματοστιξίας, έχοντας αλλάξει το όνομα και την εμφάνιση μου, αφήνοντας πίσω την προηγούμενη ζωή και την οικογένεια μου. Ποτέ δεν μπόρεσα, όμως, να ξεχάσω τις ευθύνες μου και να απαλλαγώ από τις τύψεις.

Είμαι το κατάλληλο άτομο να κυνηγήσω τον Thulk, γιατί συμμετείχα στην πρώτη φάση του σχεδίου δημιουργίας του. Ακόμη και για όσο εργαζόμουν ινκόγκνιτο ως tattoo artist, δε σταμάτησα να παρακολουθώ τις ειδήσεις για κάθε του κίνηση στην Υπερηρωοχώρα. Συγκέντρωσα πληροφορίες για τον Thulk και τα στελέχη που βρίσκονται πίσω από τη δημιουργία του. Ξέρω τις δυνάμεις του και πως τείνει να ενεργεί.

Αν και ως εξέχων χημικός χαρακτηριζόμουν από ασύγκριτη ευφυΐα –και, όπως πολλοί έλεγαν, απύθμενη μετριοφροσύνη-  η ατελής φόρμουλα μου για τη δημιουργία του Thulk  έχει ένα αδύνατο σημείο. Αντιδρά με το μελάνι που χρησιμοποιείται στα τατουάζ και προκαλείται διάσπαση των στοιχειωδών κυτταρικών σωμάτων.  Ως tattoo artist έμαθα, ανεξαρτήτως συνθηκών, να χειρίζομαι το «πιστόλι» με σταθερό χέρι. Όταν τον βρω, ο Thulk θα φύγει από τη μέση με ένα μεγάλο «ΜΠΑΜ».

 

Δώστε μου την ευκαιρία να κατατροπώσω τον Thulk, να φέρω τους υπαίτιους ενώπιον της Δικαιοσύνης και να εξιλεωθώ, επιτέλους, για λάθη μου.

 

Υ.Γ: Οι υπηρεσίες μου ως tattoo artist δεν συμπεριλαμβάνονται στην στάνταρ τιμή απασχόλησης και παρέχονται μόνο κατόπιν πρότερης συνεννοήσεως.

Ειλικρινώς στις υπηρεσίες σας,

R.T.

 

 

 

                                 Καλή επιτυχία σε όλους !!!!!  ;)  :) 

 

 

 

 


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, simos, Mirakos και σε 13 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες