Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 REDHOOD-AES SEDAI

REDHOOD-AES SEDAI

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • Ομάδα:χαβαλενθια
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:redhood
Φήμη: 21

Δημοσιεύτηκε 11 Αύγουστος 2015 - 22:03:37

Μια πολυ καλη ιδεα ειναι να υπαρχουν αντικειμενα και στο στολες στο καταστημα που να ειναι τα χαρακτηριστικα τους στο συνολο συν [+] για τους παιχτες . εχω τουλαχιστον να δω αντικειμενο [+] 4 μηνες . ευχαριστω 


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Destroyer the real, SakisPlaysPro και σε 2 άλλους

#2 GMSGR

GMSGR

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 173 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens,Greece
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo112
Φήμη: 35

Δημοσιεύτηκε 12 Αύγουστος 2015 - 04:57:26

Μια πολυ καλη ιδεα ειναι να υπαρχουν αντικειμενα και στο στολες στο καταστημα που να ειναι τα χαρακτηριστικα τους στο συνολο συν [+] για τους παιχτες. εχω τουλαχιστον να δω αντικειμενο [+] ​​4 μηνες. ευχαριστω 

δεν μου φένεται και τόσο καλή ιδέα αλλά οκ .  :) 


Χρήσιμοι σύνδεσμοι /Useful links:

Υποστήριξη /Support: http://support.herozerogame.com/

Παιχνίδι / Game: http://www.herozerogame.com  (για κινητά προσθέστε το  /  m)                 Φόρουμ /Forum:  http://forum.gr.herozerogame.com/

 

Hero Zero + 2j + GAMS GR   4ever

O1TXCp9.png


#3 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 12 Αύγουστος 2015 - 09:48:48

Καλημέρα,

 

 Τα αντικείμενα με σύνολο (+), είναι καθαρά θέμα τύχης... προφανώς εσύ αγοράζεις συνέχεια τέτοια αντικείμενα, οπότε σου είναι και δύσκολο να βρεις τώρα και σε προηδοποιεί ότι τα στατιστικά σου είναι ακρετά καλά και δε θέλουν κάποια αλλαγή...

 

 Παίκτες όμως που είναι κυριολεκτικά ''αδύναμοι'', με χαμηλά στατιστικά, τότε βρίσκουν πάρα πολύ συχνά και (+) αντικείμενα στο κατάστημα μεταχειρισμένων, αλλά όπως είπα και πιο πάνω, είναι πιο πολύ θέμα τύχης παρά υπολογισμού.

 

Επίσης, κάτι άλλο που θα ήθελα να πω είναι: Για σκέψου κάποιος ότι πήρε ένα σετ (αγορασμένο με 20$), και μετά πήγαινε στο κατάστημα που ανέφερες και βρει κάτι καλύτερο... δηλαδή (+) αντικείμενο και το πάρει... το σετ θα χαλάσει κατευθείαν...

 

Σχετικά με την ιδέα σου, δεν νομίζω πως θα ήταν αρκετά καλή, διότι εάν υπήρχε τέτοιο κατάστημα και ήταν γεμάτο με αντικείμενα (+), σίγουρα όλοι μας θα γινόμασταν αρκετά καλή παίκτες σε πολύ λίγες μέρες, και μια τέτοια ιδέα δε θα σύμφερε την εταιρία...

 

Εάν κάνω λάθος, ζητώ συγγνώμη, αλλά αυτή είναι η δική μου γνώμη.

 

Καλή συνέχεια !


  • Αυτό αρέσει στον/η αεκ2121212121

#4 REDHOOD-AES SEDAI

REDHOOD-AES SEDAI

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • Ομάδα:χαβαλενθια
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:redhood
Φήμη: 21

Δημοσιεύτηκε 12 Αύγουστος 2015 - 22:52:41

νομιζω ημουν αρκετα σαφης  σε αυτο που ειπα. αρα λοιπον ας μην βαλουμε ΣΤΟΛΕς  , μιας και εχω αγορασει πολλες φορες  και ξερω  οτι δεν ειναι σωστο , ας βαλουμε αντικειμενα {+}  δηλ οπλο +εξαρτημα. νομιζω πως δεν ειναι το ιδιο . φυσικα δεν ειναι το ιδιο . 

 

 

γιατι να μην μπορω να βρω {+} αντικειμενα ουτε καν στις ειδικες αποστολες . Ειμαι ενα λεβελ 311 και θα πρεπει να κανω τα αδυνατα δυνατα για να δυμαμωνω τον παιχτη μου με προπονησεις ,με level up που δυσκολα γινεται πια σε αυτο το σταδιο και αφου εχω ηδη ριξει τα 100 μυρια πανω μου . ας βαλει το καταστημα  λοιπον κανενα αντικειμενο , εστω και με ντονατ . γιατι ειναι βαρετο να μην βρισκεις τιποτα , μα τιποτα  που να σε βοηθαει . 

 

 

ευχαριστω 

 

υ.γ αυτο θα κρατησει και τους παιχτες να μην παρατουν το παιχνιδι επειδη γινεται βαρετο και μονοτονο.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες