Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

προβλημα

ερωτηση

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
18 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 17:54:31

Θα ηθελα να μου απαντησετε σε μια ερωτηση! Εδω και καιρο εχω κανει εναν παιχτη αναφορα στην υποστηριξη για τον εξης λογω: εβρισε εμενα και ολοι την ομαδα μου και εχει 2 παιχτες!Το οτι εχει 2 παιχτες το ξερω γιατι το λεει στους αλλους χωρις κανενα προβλημα!Εγω τον εκανα αναφορα αλλα δεν εγινε απολυτως τιποτα και ο παιχτης συνεχιζει να παιζει το παιχνιδι!Μαλιστα στην περιγραφη του εχει βαλει και κατι που διχνει σαν να ξερει οτι τον εχω κανει αναφορα!Ξερετε γιατι γινονται αυτα και η υποστηριξη δεν εχει κανει τιποτα? Υπαρχει καποιος λογος που η υποστηριξη με αγνοει εδω και τοσο καιρο?


  • Αυτό αρέσει στον/η Sokie, BADKILLER02, NickYolo και σε άλλον ένα

#2 NickYolo

NickYolo

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 253 μηνύματα
  • Τοποθεσία?
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 18:22:34

Θα ηθελα να μου απαντησετε σε μια ερωτηση! Εδω και καιρο εχω κανει εναν παιχτη αναφορα στην υποστηριξη για τον εξης λογω: εβρισε εμενα και ολοι την ομαδα μου και εχει 2 παιχτες!Το οτι εχει 2 παιχτες το ξερω γιατι το λεει στους αλλους χωρις κανενα προβλημα!Εγω τον εκανα αναφορα αλλα δεν εγινε απολυτως τιποτα και ο παιχτης συνεχιζει να παιζει το παιχνιδι!Μαλιστα στην περιγραφη του εχει βαλει και κατι που διχνει σαν να ξερει οτι τον εχω κανει αναφορα!Ξερετε γιατι γινονται αυτα και η υποστηριξη δεν εχει κανει τιποτα? Υπαρχει καποιος λογος που η υποστηριξη με αγνοει εδω και τοσο καιρο?

Καταρχίν,πες μας τι έχει γράψει για να καταλάβουμε(και στην περιγραφή και στα μηνύματα).

Επίσης σε καταλαβένω. ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η BADKILLER02

#3 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 18:27:52

Στα μηνυματα του αν των ρωτησω αν εχει 2 παιχτες εκεινος θα απαντησει ναι!Επισης στην περιγραφη του εχει λεει:Οσα μπαν και να μου κανεις απο εμενα θα τα τρως!


  • Αυτό αρέσει στον/η BADKILLER02

#4 NickYolo

NickYolo

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 253 μηνύματα
  • Τοποθεσία?
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 18:31:48

Χαλάρωσε,ο πάικτης απο ότι καταλαβένεις είναι ανόητος οπότε τι κάθεσε και το συζητάς επίσης πες gr και όνομα του πάικτη να τον δω.


  • Αυτό αρέσει στον/η BADKILLER02

#5 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 18:33:21

Ναι φιλε αλλα εμενα μου εχει κανει τεραστιο κακο (στην ομαδα μου κυριως) και δεν θελω να τον αφησω ετσι!ειναι και στις τοπ3 ομαδες του σερβερ που παιζεις (στον ιδιο παιζουμε)

 


οχι η ομαδα μου ο παιχτης που σου λεω


  • Αυτό αρέσει σε BADKILLER02 και NickYolo

#6 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 19:08:02

Και αυτα που λεω δεν ειναι για τον συγκεκριμενο παιχτη μονο!Οσες φορες και να εχω αναφερει καποιον η υποστηριξη δεν κανει τιποτα!Φαινετε οτι για να υπαρξει λιγη δικαιοσυνη σε αυτο το παιχνιδι πρεπει να δινουμε οτι εχουμε κ δν εχουμε! Επισης η περιγραφη του παιχτη τα λεει ολα κατα την αποψη μου!


Επεξεργάστηκε από Dimitris1995, 03 Σεπτέμβριος 2015 - 19:13:59.

  • Αυτό αρέσει σε Sokie, BADKILLER02 και NickYolo

#7 WolfBlood1

WolfBlood1

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 148 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠέλλα
  • Κόσμος:GR9
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 20:15:39

Χαίρεται,

 

Η υποστήριξη,μερικές φορές δεν μπορεί να κάνει τίποτα εάν δεν έχει κάποιες λεπτομέρειες που χρειάζονται..

Απλά προσπάθησε να δείξεις κάποιες λεπτομέρειες όπως,π.χ μία φώτο που ''ΠΑΡΑΠΑΤΕΙ'' τους κανόνες..


  • Αυτό αρέσει σε DeathCab και BADKILLER02

Επικρατεί μία παράνοια μπορώ να πώ,παρόλα αυτά ο καφές δεν αλλάζει..


#8 Sokie

Sokie

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 60 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Sokie
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 20:43:49

Αρα συμφωνείτε ότι ο κάθενας μπορεί να δημιουργήσει παράπανω απο έναν ήρωες στον ίδιο σερβερ, χωρίς να τιμωρείται εφόσον  ο ίδιος το κρατάει κρυφό, κανείς δεν το γνωρίζει και δεν μπορεί να το αποδείξει. Φανταστείτε πόσοι το κάνουν ήδη.

Πέτατε το μπαλάκι στους χρήστες. Δηλαδή μας λέτε βρείτε τους και αποδείξτε το μας. (Είμαι μήπως διαχειρίστης και δεν το πήρα χαμπάρι?)

 

Συμπερένουμε στη τελική, ότι το παιχνίδι είναι ΑΔΙΚΟ για όλους μας???

 

ΝΑΙ ! ! !

 

Ευχαριστώ!

 

Υ.Γ. Αν ποτέ ξεκινήσω να παίζω σε νέο σέρβερ, να θυμηθώ να δημιουργήσώ 3 λογαριασμους, έτσι για να μου βρίσκονται.


  • Αυτό αρέσει στον/η aris2, yyyyy00, dina και σε 4 άλλους

#9 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 03 Σεπτέμβριος 2015 - 21:00:36

Αρα συμφωνείτε ότι ο κάθενας μπορεί να δημιουργήσει παράπανω απο έναν ήρωες στον ίδιο σερβερ, χωρίς να τιμωρείται εφόσον  ο ίδιος το κρατάει κρυφό, κανείς δεν το γνωρίζει και δεν μπορεί να το αποδείξει. Φανταστείτε πόσοι το κάνουν ήδη.

Πέτατε το μπαλάκι στους χρήστες. Δηλαδή μας λέτε βρείτε τους και αποδείξτε το μας. (Είμαι μήπως διαχειρίστης και δεν το πήρα χαμπάρι?)

 

Συμπερένουμε στη τελική, ότι το παιχνίδι είναι ΑΔΙΚΟ για όλους μας???

 

ΝΑΙ ! ! !

 

Ευχαριστώ!

 

Υ.Γ. Αν ποτέ ξεκινήσω να παίζω σε νέο σέρβερ, να θυμηθώ να δημιουργήσώ 3 λογαριασμους, έτσι για να μου βρίσκονται.

Φιλε μου για μια ακομη φορα εισαι ολοσωστος!Ολο αυτο πρεπει καποτε να σταματησει


  • Αυτό αρέσει στον/η BADKILLER02

#10 gregorypaok125

gregorypaok125

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Τοποθεσίαδιπλα σου
  • Ομάδα:THE SOLDIERS
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:gregorypaok123
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 06:59:02

Φιλε μου για μια ακομη φορα εισαι ολοσωστος!Ολο αυτο πρεπει καποτε να σταματησει

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΛΟ ΣΩΣΤΟΣ Ο SOKIE ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΜΑΣ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΕΝ ΜΑς ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΠΟΙΟ GR_ ΠΕΖΕΙ 

 

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ _ ΣΥΜΕΝΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟ GR ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ


Επεξεργάστηκε από gregorypaok125, 04 Σεπτέμβριος 2015 - 06:59:18.


#11 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 10:40:01

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΛΟ ΣΩΣΤΟΣ Ο SOKIE ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΜΑΣ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΕΝ ΜΑς ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΠΟΙΟ GR_ ΠΕΖΕΙ 

 

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ _ ΣΥΜΕΝΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟ GR ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ

Λοιπον ειναι στον σερβερ 11 σε ομαδα τοπ3! ειχε ερθει με τον δευτερο παιχτη του στην ομαδα μου και μου την κατεστρεψε!



#12 Jimaek

Jimaek

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 23 μηνύματα
  • Ομάδα:Rock N Roll Queen
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Jimaek
Φήμη: 20

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 10:52:05

Ρε παιδια η υποστηριξη μας εχει γραψει εντελως! πρεπει να δρασουμε οπωσδηποτε! αν ειναι μονο ενα ατομο δεν θα γινει δουλεια! πρεπει αμεσα να ενωθουμε! το ατομο αυτο πρεπει να τιμωρηθει εδω και τωρα! θα κατσουμε με σταυρωμενα τα χερια?? πρεπει να διαμαρτυρηθουμε! δηλαδη οποιος θελει φτιαχνει 10 παιχτες τους παει 100 λεβελ και κανει ο,τι γουσταρει? πολλοι παιχτες εχουν φαει μπαν για πωληση παιχτη, για βρισια και για αλλα, αλλα αυτος δεν τρωει! ελεος! πρεπει να δρασουμε ομαδικως! :)



#13 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 17:06:49

Καλο μου παιδακι......τι προσπαθεις να κανεις;Αφου εσυ φταις για οτι εγινε.....οσα ψεματα και να πεις στο support ενα μηδενικο θασε και θα σε παταω.Α και κατι ακομα!!!ΓΕΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!Εχω 10 παικτες οχι δυο.ΟΚ;Ηρεμησες;

 

Αν κρινω απο την περιγραφη του καποιοι εδω μεσα δεν κανουν σωστα την δουλεια τους

(αυτη ειναι η περιγραφη του παιχτη που σας ελεγα)



#14 NickYolo

NickYolo

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 253 μηνύματα
  • Τοποθεσία?
  • Κόσμος:GR10
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 17:12:53

Καλο μου παιδακι......τι προσπαθεις να κανεις;Αφου εσυ φταις για οτι εγινε.....οσα ψεματα και να πεις στο support ενα μηδενικο θασε και θα σε παταω.Α και κατι ακομα!!!ΓΕΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!Εχω 10 παικτες οχι δυο.ΟΚ;Ηρεμησες;

 

Αν κρινω απο την περιγραφη του καποιοι εδω μεσα δεν κανουν σωστα την δουλεια τους

(αυτη ειναι η περιγραφη του παιχτη που σας ελεγα)

10 ΠΑΙΚΤΕΣ???OMG 



#15 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 18:03:27

Στειλε μυνημα σε administator εδω στο φορουμ.Στειλε στον Deathcab και εξηγησε του.

#16 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 18:06:01

Στην περιγραφή του ο καθένας μας γράφει οτι του κατέβει στο κεφάλι.

Δεν σημαίνει κ οτι ειναι αλήθεια.

Ισως ειπες σε κάποιον απο την ομάδα σου ,οτι έκανες αναφορά στον παίκτη ,κ απο εκεί το έμαθε...

θυμήσου λίγο καλύτερα .


  • Αυτό αρέσει σε lerty202 και PanοS

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#17 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 19:04:45

Ισως εχει δικιο η odi.Θυμησου και πες μας ακριβος τι εγινε.

#18 Dimitris1995

Dimitris1995

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
Φήμη: 22

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 21:02:51

Δεν εχω πει σε κανεναν οτι τον εκανα αναφορα!Και εχω εξηξησει παρα παρα πολλες φορες τι εχει γινει και δεν το λεω μονο για την περιγραφη του!



#19 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 05 Σεπτέμβριος 2015 - 08:42:21

Χαίρεται Dimitris1995,

 

Οι περιγραφές που γράψατε παραπάνω δεν κάνουν αναφορά σε συγκεκριμένο όνομα άρα δεν μπορείτε να ξέρετε οτι αναφέρονται σε εσάς. Επίσης απο τη στιγμή που μιλάτε δημόσια για το συγκεκριμένο θέμα ουσιαστικά δηλώνετε οτι είστε εσείς αυτός που κάνει τις αναφορές.

Το φόρουμ είναι πεδίο συζητήσεων και προβληματισμού γύρω απο το Παιχνίδι.

Αν έχετε δεχθεί ακατάλληλα μηνύματα, γνωρίζετε ότι κάποιος παίχτης κάνει multiaccounting, κάποια περιγραφή προσβάλλει εσάς (ή οποιονδήποτε) ή γενικά έχετε παρατηρήσει συμπεριφορά που παραβαίνει τους κανόνες πρέπει να επικοινωνήσετε απευθείας με την Υποστήριξη.

 

Ευχαριστώ


  • Αυτό αρέσει στον/η Bla1r84, odi, Mastigo και σε άλλον ένα





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: ερωτηση

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες