Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μεγάλη αδικία!!!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
20 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 18:41:19

Καλησπέρα,

 

 

με πολύ αγανάκτηση ανοίγω αυτό το θέμα για να εκφράσω ένα παράπονο που έχω προς έναν

συντονιστή (αυτό που θα γράψω εδώ το έγραψα και στο καρφιτσωμένο θέμα για τον διαγωνισμό αλλά μου το διέγραψαν).Ας τα πάρουμε από την αρχή τα πράγματα.Πριν από λίγες ώρες έκανα αυτήν την ερώτηση:αν το κείμενο ξεπερνάει τις 300 λέξεις η συμμετοχή θα είναι έγκυρη; εδώ

και ο Senior Moderator sh3p47 αρχικά μου απάντησε ότι ναι, η συμμετοχή θα είναι έγκυρη αρκεί να μην ξεπερνάει πολύ τις 300 λέξεις!Ήσυχος εγώ πάω και δημοσιεύω την ιστορία μου (γνωρίζοντας ότι είναι λίγο παραπάνω από 300 λέξεις αλλά αφού μου απάντησε ένας συντονιστής ότι επιτρέπετε δεν έχω πρόβλήμα).Μετά από λίγο κοιτάω και τι να δω:Ο συντονιστής έχει αλλάξει την απάντηση σου και λέει ότι δεν επιτρέπεται παραπάνω από 300 λέξεις εγώ όμως επειδή έχει περάσει μισή ώρα δεν μπορώ να επεργαστώ το κείμενο μου.

 

 

Θα ήθελα να μου δωθεί η δυνατότητα να ξαναγράψω την ιστορία μου!

 

Σας παρακαλώ μην μου κλειδώσετε το θέμα και περιμένω μια απάντηση από τον Senior Moderator!

 


  • Αυτό αρέσει σε pablo και NikolasAek21
.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#2 NikolasAek21

NikolasAek21

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 59 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Nikolas21
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 18:46:36

Και εγω εχω παθει παρομοιο προβλημα !!!! :(  (angry)


  • Αυτό αρέσει στον/η AddictedToYou

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι © ®

 

 Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#3 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 19:28:06

Λυπάμαι για το λάθος, αλλά οι κανονισμοί του διαγωνισμού είναι ξεκάθαροι, η ιστορία πρέπει να είναι μεταξύ 150 και 300 λέξεων. Κατ' εξαίρεση, θα σας επιτραπεί να κάνετε καινούριο post στο διαγωνισμό με την ιστορία σας, και όταν αυτό γίνει, θα διαγραφεί η πρώτη ιστορία σας.

 

Ισχύει για όποιον αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα και μόνο εφόσον η πρώτη του ιστορία ξεπερνενούσε τις 300 λέξεις.


  • Αυτό αρέσει στον/η Sh3p47, dina, Amartoli και σε άλλον ένα

#4 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 19:48:54

Λυπάμαι για το λάθος, αλλά οι κανονισμοί του διαγωνισμού είναι ξεκάθαροι, η ιστορία πρέπει να είναι μεταξύ 150 και 300 λέξεων. Κατ' εξαίρεση, θα σας επιτραπεί να κάνετε καινούριο post στο διαγωνισμό με την ιστορία σας, και όταν αυτό γίνει, θα διαγραφεί η πρώτη ιστορία σας.

 

Ισχύει για όποιον αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα και μόνο εφόσον η πρώτη του ιστορία ξεπερνενούσε τις 300 λέξεις.

Δηλαδή τώρα μπορώ να ξαναγράψω την ιστορία μου και όταν την γράψω θα μου διαγράψετε την προηγούμενη;;


.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#5 Sh3p47

Sh3p47

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 686 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος (Μαγνησία)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.007

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 20:11:08

ναι.

 

Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία.


  • Αυτό αρέσει σε Τragιc12 και CrazyDoctor

#6 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 20:36:19

ναι.
 
Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία.

Δεν πειράζει, σας ευχαριστώ πολύ!
  • Αυτό αρέσει σε DeathCab και pablo
.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#7 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2015 - 22:17:38

χμμ  το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Να γράψω άλλη; 



#8 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2015 - 12:57:40

Τέλος πάντων, γράφω άλλη διαγράψτε μου την πρώτη. 



#9 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2015 - 13:24:02

Και εγώ έγραψα άλλη, διαγράψτε μου την πρώτη.


.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#10 Killfan7

Killfan7

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 392 μηνύματα
  • Ομάδα:Nave Loca
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:Killfan7
Φήμη: 455

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 12:26:33

Καλησπέρα,


με πολύ αγανάκτηση ανοίγω αυτό το θέμα για να εκφράσω ένα παράπονο που έχω προς έναν
συντονιστή (αυτό που θα γράψω εδώ το έγραψα και στο καρφιτσωμένο θέμα για τον διαγωνισμό αλλά μου το διέγραψαν).Ας τα πάρουμε από την αρχή τα πράγματα.Πριν από λίγες ώρες έκανα αυτήν την ερώτηση:αν το κείμενο ξεπερνάει τις 300 λέξεις η συμμετοχή θα είναι έγκυρη; εδώ
και ο Senior Moderator sh3p47 αρχικά μου απάντησε ότι ναι, η συμμετοχή θα είναι έγκυρη αρκεί να μην ξεπερνάει πολύ τις 300 λέξεις!Ήσυχος εγώ πάω και δημοσιεύω την ιστορία μου (γνωρίζοντας ότι είναι λίγο παραπάνω από 300 λέξεις αλλά αφού μου απάντησε ένας συντονιστής ότι επιτρέπετε δεν έχω πρόβλήμα).Μετά από λίγο κοιτάω και τι να δω:Ο συντονιστής έχει αλλάξει την απάντηση σου και λέει ότι δεν επιτρέπεται παραπάνω από 300 λέξεις εγώ όμως επειδή έχει περάσει μισή ώρα δεν μπορώ να επεργαστώ το κείμενο μου.


Θα ήθελα να μου δωθεί η δυνατότητα να ξαναγράψω την ιστορία μου!

Σας παρακαλώ μην μου κλειδώσετε το θέμα και περιμένω μια απάντηση από τον Senior Moderator!

Και εγω... Ομως οταν έγραψα αλλη μου τις ξαναδιεγραψαν και τις δυο.. :@ και τωρα εχω μείνει χωρις ιστορία :( :(

Επεξεργάστηκε από Killfan7, 23 Δεκέμβριος 2015 - 12:29:26.

:D :D :D :D


#11 WolfBlood1

WolfBlood1

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 148 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠέλλα
  • Κόσμος:GR9
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 12:39:45

Και εγω... Ομως οταν έγραψα αλλη μου τις ξαναδιεγραψαν και τις δυο.. :@ και τωρα εχω μείνει χωρις ιστορία :( :(

Χαίρεται,

 

Ρίξε μία ματιά στους κανόνες του διαγωνισμού,μπορεί να μην έχεις κάνει κάποια πράγματα.


Επικρατεί μία παράνοια μπορώ να πώ,παρόλα αυτά ο καφές δεν αλλάζει..


#12 Killfan7

Killfan7

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 392 μηνύματα
  • Ομάδα:Nave Loca
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:Killfan7
Φήμη: 455

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 12:45:47

Χαίρεται,
 
Ρίξε μία ματιά στους κανόνες του διαγωνισμού,μπορεί να μην έχεις κάνει κάποια πράγματα.


Μολις τα έλεγξα, και τηρώ ολους τους κανόνες....

:D :D :D :D


#13 WolfBlood1

WolfBlood1

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 148 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠέλλα
  • Κόσμος:GR9
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 13:13:25

Μολις τα έλεγξα, και τηρώ ολους τους κανόνες....

Εάν είναι τηρούμενοι όλοι οι κανόνες και υπάρχει τέτοιο θέμα,τότε πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη.


Επικρατεί μία παράνοια μπορώ να πώ,παρόλα αυτά ο καφές δεν αλλάζει..


#14 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 13:17:27

Και εγω... Ομως οταν έγραψα αλλη μου τις ξαναδιεγραψαν και τις δυο.. :@ και τωρα εχω μείνει χωρις ιστορία :( :(

Καλησπέρα,

 

το πιο πιθανό είναι να είχες παραπάνω λέξεις (έστω και μία παραπάνω), καθώς μόλις τώρα που έριξα μια ματιά παρατήρησα ότι διέγραψαν αρκετά posts που είχαν παραπάνω λέξεις.Για να κάνεις σωστή καταμέτρηση των λέξεων χρησιμοποίησε το Word!


  • Αυτό αρέσει σε solomon fi, Killfan7 και Τragιc12

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#15 Killfan7

Killfan7

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 392 μηνύματα
  • Ομάδα:Nave Loca
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:Killfan7
Φήμη: 455

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 13:23:01

Καλησπερα,


Δεν ειμαι απο PC ωστε να μπορώ να τις μετρήσω αλλα τα μέτρησα... Χειροκίνητα.... Εδω η ιστορία μου....

Παραμονή Χριστουγέννων σήμερα ολοι ειναι χαρούμενοι, όλες οι πλατίες στολισμενες, γεμάτες χαρούμενα παιδια να ανταλλάζουν δωρα.Οι αρχές ομως υποψιάζονται οτι ο καταχθόνιος Γριντς πάλι θα προσπαθήσει να τα καταστρέψει και αναζητούν μάταια εναν ηρωα που θα τον αποτρέψει........ Περνούν ολους τους ηρωες αλλα ειναι σε διακοπες μεχρι μου παίρνουν εμενα....... Ντρινννν!! Ντριννννν!!!
"Πωπω, ποιος ειναι παραμονή παραμονη Χριστούγεννων... :( FBI!!!! ...Μαλλον Δεν θα κανω ήρεμη πρωτοχρονιά φέτος :) :D"
-Καλησπερα!
-Χαίρετε killfan7, ειμαστε απο το FBI και πιστεύουμε πως ο Γκριντς, απο το Hero Zero, παλι θα ξαναχτυπήσει με σκοπο να καταστρέψει την πρωτοχρονιά είστε διατεθειμένος να τον αποτρέψετε;
-Φυσικά!
-Ωραία.., Όλη η πόλη βασίζετε πανω σας....! Κάλη τύχη!
-Ευχαριστω.
Μετα πήγα στην σπηλιά του Γκριντς περιμένοντας να βγει και μετα να τον ακινητοποίησω με το όπλο μου.....
Περίπου 3 ωρες αργότερα χτυπάει παλι το κινητό μου...... Ντρινννν!! Ντριννννν!!! Απο το FBI παλι....
-Καλησπερα!
-Που είστε killfan7!!! ο Γκριντς ειναι έξω και εχει κανει όλη την πόλη ενα χάος....
-Μα.... εγω ειμαι έξω απο την σπηλιά του εδω και 3 ωρες... και δεν εχει βγει...
-Εχει μυστική πόρτα πίσω απο την σπηλιά θα επρεπε να το γνωρίζατε...
-Ζήτω συγνωμη...., που ειναι τωρα;
-Στην πλατεία και τρομοκρατεί τους πολίτες πηγαίντε γρηγορα!
-ΟΚ

Πήγα γρηγορα σπίτι να φορέσω τα ηρωικά 50% ενυσχιτικα και ήρθα οσο πιο γρηγορα μπορούσα στην πλατεία με 100 κιλά μελομακάρονα ως "σφαίρες" για το όπλο μου ξέροντας πως ειναι αλλεργικός στα μελομακάρονα.... Στην αρχη του έριξα 9 κιλά στο πρόσωπο ομως κατάφερε να τα αποφύγει, και αντί να πέσουν σ' αυτον, έπεσαν στο μαγαζί παιχνιδιών...
Μετα, με τα γλυώδη χέρια του μου έριξε μια μπουνιά, στην αρχη ήμουν έτοιμος να καταρρέψω...αλλα το 50% ενυσχτικο δεξιοτητων μου έδωσε όθηση για να συνεχίσω... και καθώς κοιτούσε άλλου του έριξα 70 κιλά μελομακάρονα, εγινε το πρόσωπο του άσπρο απο πράσινο και έπεσε ανεστιτος.... Τα υπόλοιπα μελομακάρονα τα έδωσε στον Αι Βασιλη Ντρινννν!! Ντριννννν!!! Ξαναχτυπά το κινητό μου, σίγουρα αυτη τη φορά ειναι για καλο..
-Γεια σας!
-Συγχαρητήρια killfan7! Καταφέρατε να σώσετε τα Χριστούγεννα Δεν εχω λόγια!
-Σας ευχαριστω πολυ, ειναι τιμη μου....

Οι αρχές πήγαν γρήγορα τον Γκριντς στην φυλακή πρώτου προλάβει να συνέλθει,
Την επόμενη μερα ξανα το χαμόγελο και η χαρα κυριάρχησε στην Πόλη, και εγω.......
σπίτι μου μαζι την ομαδα μου απολαμβάνουμε την μαγεία των Χριστουγέννων....


NAME:KILLFAN7
SERVER:GR12

Επεξεργάστηκε από Killfan7, 23 Δεκέμβριος 2015 - 13:26:18.

:D :D :D :D


#16 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 13:27:14

Καλησπερα,


Δεν ειμαι απο PC ωστε να μπορώ να τις μετρήσω αλλα τα μέτρησα... Χειροκίνητα.... Εδω η ιστορία μου....

Παραμονή Χριστουγέννων σήμερα ολοι ειναι χαρούμενοι, όλες οι πλατίες στολισμενες, γεμάτες χαρούμενα παιδια να ανταλλάζουν δωρα.Οι αρχές ομως υποψιάζονται οτι ο καταχθόνιος Γριντς πάλι θα προσπαθήσει να τα καταστρέψει και αναζητούν μάταια εναν ηρωα που θα τον αποτρέψει........ Περνούν ολους τους ηρωες αλλα ειναι σε διακοπες μεχρι μου παίρνουν εμενα....... Ντρινννν!! Ντριννννν!!!
"Πωπω, ποιος ειναι παραμονή παραμονη Χριστούγεννων... :( FBI!!!! ...Μαλλον Δεν θα κανω ήρεμη πρωτοχρονιά φέτος :) :D"
-Καλησπερα!
-Χαίρετε killfan7, ειμαστε απο το FBI και πιστεύουμε πως ο Γκριντς, απο το Hero Zero, παλι θα ξαναχτυπήσει με σκοπο να καταστρέψει την πρωτοχρονιά είστε διατεθειμένος να τον αποτρέψετε;
-Φυσικά!
-Ωραία.., Όλη η πόλη βασίζετε πανω σας....! Κάλη τύχη!
-Ευχαριστω.
Μετα πήγα στην σπηλιά του Γκριντς περιμένοντας να βγει και μετα να τον ακινητοποίησω με το όπλο μου.....
Περίπου 3 ωρες αργότερα χτυπάει παλι το κινητό μου...... Ντρινννν!! Ντριννννν!!! Απο το FBI παλι....
-Καλησπερα!
-Που είστε killfan7!!! ο Γκριντς ειναι έξω και εχει κανει όλη την πόλη ενα χάος....
-Μα.... εγω ειμαι έξω απο την σπηλιά του εδω και 3 ωρες... και δεν εχει βγει...
-Εχει μυστική πόρτα πίσω απο την σπηλιά θα επρεπε να το γνωρίζατε...
-Ζήτω συγνωμη...., που ειναι τωρα;
-Στην πλατεία και τρομοκρατεί τους πολίτες πηγαίντε γρηγορα!
-ΟΚ

Πήγα γρηγορα σπίτι να φορέσω τα ηρωικά 50% ενυσχιτικα και ήρθα οσο πιο γρηγορα μπορούσα στην πλατεία με 100 κιλά μελομακάρονα ως "σφαίρες" για το όπλο μου ξέροντας πως ειναι αλλεργικός στα μελομακάρονα.... Στην αρχη του έριξα 9 κιλά στο πρόσωπο ομως κατάφερε να τα αποφύγει, και αντί να πέσουν σ' αυτον, έπεσαν στο μαγαζί παιχνιδιών...
Μετα, με τα γλυώδη χέρια του μου έριξε μια μπουνιά, στην αρχη ήμουν έτοιμος να καταρρέψω...αλλα το 50% ενυσχτικο δεξιοτητων μου έδωσε όθηση για να συνεχίσω... και καθώς κοιτούσε άλλου του έριξα 70 κιλά μελομακάρονα, εγινε το πρόσωπο του άσπρο απο πράσινο και έπεσε ανεστιτος.... Τα υπόλοιπα μελομακάρονα τα έδωσε στον Αι Βασιλη Ντρινννν!! Ντριννννν!!! Ξαναχτυπά το κινητό μου, σίγουρα αυτη τη φορά ειναι για καλο..
-Γεια σας!
-Συγχαρητήρια killfan7! Καταφέρατε να σώσετε τα Χριστούγεννα Δεν εχω λόγια!
-Σας ευχαριστω πολυ, ειναι τιμη μου....

Οι αρχές πήγαν γρήγορα τον Γκριντς στην φυλακή πρώτου προλάβει να συνέλθει,
Την επόμενη μερα ξανα το χαμόγελο και η χαρα κυριάρχησε στην Πόλη, και εγω.......
σπίτι μου μαζι την ομαδα μου απολαμβάνουμε την μαγεία των Χριστουγέννων....


NAME:KILLFAN7
SERVER:GR12

Το έβαλα στο Word και μου έβγαλε ότι είναι 374 λέξεις...


  • Αυτό αρέσει σε Killfan7 και Τragιc12

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#17 Killfan7

Killfan7

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 392 μηνύματα
  • Ομάδα:Nave Loca
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:Killfan7
Φήμη: 455

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 13:36:35

Το έβαλα στο Word και μου έβγαλε ότι είναι 374 λέξεις...


Το τροποποιησα..., βρηκα και στο Ίντερνετ ενα site που κανει την ίδια δουλεια με το Word.. 296 λέξεις νομιζω τωρα....

Παραμονή Χριστουγέννων σήμερα ολοι ειναι χαρούμενοι, όλες οι πλατίες στολισμενες, γεμάτες χαρούμενα παιδια να ανταλλάζουν δωρα.Οι αρχές ομως υποψιάζονται οτι ο καταχθόνιος Γριντς πάλι θα προσπαθήσει να τα καταστρέψει και αναζητούν μάταια εναν ηρωα που θα τον αποτρέψει........ Περνούν ολους τους ηρωες αλλα ειναι σε διακοπες μεχρι μου παίρνουν εμενα....... Ντρινννν!! Ντριννννν!!! Ωχχ FBI!
-Καλησπερα!
-Χαίρετε killfan7, ειμαστε απο το FBI και πιστεύουμε πως ο Γκριντς, απο το Hero Zero, παλι θα ξαναχτυπήσει με σκοπο να καταστρέψει την πρωτοχρονιά είστε διατεθειμένος να τον αποτρέψετε;
-Φυσικά!
-Ωραία.., Όλη η πόλη βασίζετε πανω σας....! Κάλη τύχη!
-Ευχαριστω.
Μετα πήγα στην σπηλιά του Γκριντς περιμένοντας να βγει και μετα να τον ακινητοποίησω με το όπλο μου.....
Περίπου 3 ωρες αργότερα χτυπάει παλι το κινητό μου...... Ντρινννν!! Ντριννννν!!! Απο το FBI παλι....
-Καλησπερα!
-Που είστε killfan7!!! ο Γκριντς ειναι έξω και εχει κανει όλη την πόλη ενα χάος....
-Μα.... εγω ειμαι έξω απο την σπηλιά του εδω και 3 ωρες... και δεν εχει βγει...
-Εχει μυστική πόρτα πίσω απο την σπηλιά θα επρεπε να το γνωρίζατε...
-Ζήτω συγνωμη...., που ειναι τωρα;
-Στην πλατεία και τρομοκρατεί τους πολίτες πηγαίντε!
-ΟΚ

Πήγα γρηγορα σπίτι να φορέσω τα ηρωικά 50% ενυσχιτικα και ήρθα οσο πιο γρηγορα μπορούσα στην πλατεία με 100 κιλά μελομακάρονα ως "σφαίρες" για το όπλο μου ξέροντας πως ειναι αλλεργικός στα μελομακάρονα.... Στην αρχη του έριξα 9 κιλά στο πρόσωπο ομως κατάφερε να τα αποφύγει, και αντί να πέσουν σ' αυτον, έπεσαν στο μαγαζί παιχνιδιών...
Μετα, με τα γλυώδη χέρια του μου έριξε μια μπουνιά, στην αρχη ήμουν έτοιμος να καταρρέψω...αλλα το 50% ενυσχτικο δεξιοτητων μου έδωσε όθηση για να συνεχίσω... και καθώς κοιτούσε άλλου του έριξα 70 κιλά μελομακάρονα, εγινε το πρόσωπο του άσπρο απο πράσινο και έπεσε ανεστιτος.... Τα υπόλοιπα μελομακάρονα τα έδωσα στον Αι Βασίλη


NAME:KILLFAN7
SERVER:GR12

:D :D :D :D


#18 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 13:38:42

Εμένα στο Word μου έβγαλε ότι είναι 294 αλλά δεν πειράζει.Τόσο το καλύτερο. :P


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#19 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 20:46:20

Όσοιέχετεπρόβλημαμετιςλέξειςμπορείτεναγράψετετηνιστορίασαςέτσιαλλάμετάδενομίζωνατηνδιαβάσεικανείς.

(1 λέξη) :D


  • Αυτό αρέσει στον/η yyyyy00, Killfan7, windowsdestroyer1 και σε 4 άλλους

#20 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2015 - 20:49:17

Όσοιέχετεπρόβλημαμετιςλέξειςμπορείτεναγράψετετηνιστορίασαςέτσιαλλάμετάδενομίζωνατηνδιαβάσεικανείς.

(1 λέξη) :D

Χαχαχαχαχα συν 2 λεξεις το 1 λεξη  :D






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες