Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αντιο 2015


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
Δεν υπάρχουν απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 31 Δεκέμβριος 2015 - 21:49:13

Αγαπητοι μου συναδελφοι ηρωες,
Σημερα σε λιγη ωρα τελει-ωνει η χρονια και μπαινουμε σε ενα νεο ηρωικο ετος μαζι με το Hero Zero.
Την περασμενη χρονια το Hero Zero μας κρατησε ατελειωτες ωρες συντροφια.Ηταν το μεσο διασκεδασης μας,ο τροπος για να ξεπερασουμε τις στενοχω-ριες και τις λυπες μας και να επανελθουμε ανανεωμενοι,ο φιλος στα ευκολα και στα δυσκολα.Θα ηθελα λοιπον να κανω μια προποση στο Hero Zero για ολα τα καλα που ανεφερα πιο πριν και για οσα καλα,ευχαριστα αλλα και στις δυσκολιες και στις λυπες,καθως για μια ακομα χρονια θα ειναι ο πιστος μας φιλος,η ελπιδα μας στα δυσκολα,η λαχταρα για την αναποληση των παιδικων μας ονειρων και επιθυμιων,γιατι ολοι μας απο μικρα παιδια θαυμαζαμε και ονειρευομασταν να γινουμε ακριβως αυτο:ηρωες!
Θα ηθελα λοιπον να πιω στα προαναφερθεντα και στην υγεια του Hero Zero,καθως και να σας ευχηθω σε ολους εσας,και στο φορουμ αλλα και στο παιχνιδι,για την βοηθεια και την υποστηριξη που μου δωσατε αλλα και για την παρακινηση,που οι περισσοτεροιεν αγνοια σας,μου δωσατε για να συνεχισω να παιζω για ακομα μια και για την ακριβεια την τεταρτη μου χρονια στο παιχνιδι και να επιστρεψω στο φορουμ μετα απο απουσια τριων μηνων(που μαλλον περασε απαρατηρητη).Θα ηθελα επισης να πιω στην υγεια των αγαπητων μου συναδελφων στο φορουμ Psyhedelic Malousis,Dina,Windowsdestroyer,DrSuperDuper,Kellipop αλλα και πολλων αλλων για τα αστεια,βοηθητικα αλλα και αρκετες φορες σοβαρα θεματα εδω στο φορουμ που με κρατησαν "κολλημενο" στο φορουμ και μου εδωσαν το κουραγιο να επανελθω οχι μονο οχι μονο στο φορουμ οπως προανεφερα αλλα και στο παιχνιδι που ειχα αφησει για λιγο καιρο περισσοτερο.
Για να μη μακρυγορω λοιπον θα ηθελα να ευχηθω σε ολους οσους διαβαζουν αυτο το θεμα και οχι μια καλη καινουρια χρονια και ενα ευτυχισμενο νεο ετος με πολλες ηρωικες πραξεις αλλα και λιγες μαχες και τσακωμους,εντος αλλα και εκτος του παιχνιδιου.
Να εχετε ενα ηρωικο ετος,
hercules3.

 

Μας μενουν μολις 15 λεπτα απο το 2015 και θα ηθελα να σας αποχαιρετησω για φετος και να σας πω οτι θα τα πουμε του χρονου, δηλαδη σε κανα 15λεπτο γιατι τωρα πρεπει να φαω εκεινο το τρομερο ρολο κοτοπουλο που εφτιαξε η μαμα μου(ναι,δεν κολλωνω να την λεω ετσι!),αλλα θα τα πουμε για την αντιστροφη μετρηση!

 

Λοιπον Ξεκιναμε στο τελευταιο λεπτο λοιπον...59,58,57,56..

 

Και του χρονου!Καλη χρονια!10,9,8,7,6,5,4,3,2,1...

 

Καλη χρονια!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ 2016!


  • Αυτό αρέσει σε Sokie και ZeusOfMacedon




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες