Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Συμβουλες δεξιοτητων για αρχαριους


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 UltraMan

UltraMan

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 44 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονικη
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 179

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2016 - 14:02:58

Γειά σας! Εδώ είναι μερικές συμβουλές για τα στατιστικά σας.
Για να ξεκινήσουμε, εδώ είναι μερικές συμβουλές ​​σχετικά με τα στατιστικά σας:
(ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Όλα αυτά τα στατιστικά στοιχεία χρησιμοποιούνται μόνο σε μονομαχίες, μάχες της ομάδας, επιθέσεις κακοποιών, μάχες συμμοριών, και μάχες αποστολών.)
 
Δύναμη
Αυτή η δεξιότητα καθορίζει την μέση ζημία σας (εκτός από τους πυραύλους και τα όπλα σας). Αν θέλετε να νικήσετε τους αντιπάλους σας γρήγορα,θα πρέπει  να δώσετε έμφαση στην αύξηση αυτής της δεξιοτητας. Πρόκειται για μια επιθετική δεξιότητα.
 
 
Αντοχή
Αυτή η δεξιότητα  καθορίζει τους πόντους της ζωής σας (HP), για να είστε πιο σκληρή (Διαβάστε: Μπορείτε να δεχτήτε περισσότερα χτυπήματα.) Εάν δεν θέλετε να σας νικησουν τοσο ευκολα, τότε να επικεντρωθειτε στην αύξηση αυτής της δεξιότητας.
 
 
Μυαλό
Αυτή η δεξιότητα  καθορίζει πόσο συχνά μπορείτε να πετύχετε ένα κρίσιμο χτύπημα στον αντίπαλό σας. Αν δεν ξέρετε τι είναι κρίσιμο χτύπημα(critical) τότε θα πρέπει να παίξετε περισσότερα παιχνίδια. Ένα κρίσιμο χτύπημα είναι ένα χτύπημα που προκαλείς μεγαλύτερη ζημιά από το μέσο όρο ζημιών.
 
Διαίσθηση
Αυτό stat αυξάνει τις πιθανότητες σας για να αποφύγετε τις επιθέσεις των αντιπάλων σας. Εάν έχετε αυξημένη αυτή την δεξιότητα τότε ο αντίπαλό σας δεν θα μπορει να αποφύγει τα χτυπήματά σας.
 
                                               ΜΕΣΑ ΑΥΞΗΣΗΣ ΤΟΥ στατιστικά σας
                                              * Προπονήσεις
                                              * Ανεβαινοντας επιπεδα
                                              * Φορώντας καλύτερα ρούχα
                                              * Με τη χρήση ενισχυτικών
                                              * Συμμετοχή σε ομάδα / Αύξηση εγκαταστάσεων της ομάδας σου
 
Η συμβουλή μου είναι να προσπαθήσετε να εξισορροπήσετε όλα τα στατιστικά σας.
 

  • Αυτό αρέσει σε john123, CrazyDoctor και orestis28

#2 hero2005

hero2005

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 374 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαLarissa,Greece
  • Ομάδα:BLACK ROSSES
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:hero136
Φήμη: 191

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2016 - 14:36:28

Μπράβο για τον κόπο σου.Αξίζει να το διαβάσουν όλοι αυτό το θέμα. 


  • Αυτό αρέσει σε UltraMan και dream

gr5=hero136

 


#3 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2016 - 14:43:55

 

Γειά σας! Εδώ είναι μερικές συμβουλές για τα στατιστικά σας.
Για να ξεκινήσουμε, εδώ είναι μερικές συμβουλές ​​σχετικά με τα στατιστικά σας:
(ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Όλα αυτά τα στατιστικά στοιχεία χρησιμοποιούνται μόνο σε μονομαχίες, μάχες της ομάδας, επιθέσεις κακοποιών, μάχες συμμοριών, και μάχες αποστολών.)
 
Δύναμη
Αυτή η δεξιότητα καθορίζει την μέση ζημία σας (εκτός από τους πυραύλους και τα όπλα σας). Αν θέλετε να νικήσετε τους αντιπάλους σας γρήγορα,θα πρέπει  να δώσετε έμφαση στην αύξηση αυτής της δεξιοτητας. Πρόκειται για μια επιθετική δεξιότητα.
 
 
Αντοχή
Αυτή η δεξιότητα  καθορίζει τους πόντους της ζωής σας (HP), για να είστε πιο σκληρή (Διαβάστε: Μπορείτε να δεχτήτε περισσότερα χτυπήματα.) Εάν δεν θέλετε να σας νικησουν τοσο ευκολα, τότε να επικεντρωθειτε στην αύξηση αυτής της δεξιότητας.
 
 
Μυαλό
Αυτή η δεξιότητα  καθορίζει πόσο συχνά μπορείτε να πετύχετε ένα κρίσιμο χτύπημα στον αντίπαλό σας. Αν δεν ξέρετε τι είναι κρίσιμο χτύπημα(critical) τότε θα πρέπει να παίξετε περισσότερα παιχνίδια. Ένα κρίσιμο χτύπημα είναι ένα χτύπημα που προκαλείς μεγαλύτερη ζημιά από το μέσο όρο ζημιών.
 
Διαίσθηση
Αυτό stat αυξάνει τις πιθανότητες σας για να αποφύγετε τις επιθέσεις των αντιπάλων σας. Εάν έχετε αυξημένη αυτή την δεξιότητα τότε ο αντίπαλό σας δεν θα μπορει να αποφύγει τα χτυπήματά σας.
 
                                               ΜΕΣΑ ΑΥΞΗΣΗΣ ΤΟΥ στατιστικά σας
                                              * Προπονήσεις
                                              * Ανεβαινοντας επιπεδα
                                              * Φορώντας καλύτερα ρούχα
                                              * Με τη χρήση ενισχυτικών
                                              * Συμμετοχή σε ομάδα / Αύξηση εγκαταστάσεων της ομάδας σου
 
Η συμβουλή μου είναι να προσπαθήσετε να εξισορροπήσετε όλα τα στατιστικά σας.

 

Μπράβο για τον κόπο σου να γράψεις όλα αυτά! Η δική μου τακτική είναι ότι:έχω περίπου -1000 την δύναμη σε σχέση με τις υπόλοιπες δεξιότητες!

Π.χ έχω 1000 την δύναμη (Προσοχή:Η συνολική ζημιά όμως να είναι 2500)

2500  αντοχή, μυαλό, διαίσθηση 


  • Αυτό αρέσει σε pablo και UltraMan
.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#4 UltraMan

UltraMan

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 44 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονικη
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 179

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2016 - 14:47:06

Εγω πρωσοπικα εχω χαμηλα την δυναμη και μολις κανω τα 100μυρια τοτε τα ξοδευω στην δυναμη(οχι ολα) και μετα χρησιμοποιω το σφυρι.Απλα αυτες ειναι συμβουλες για νεους παικτες και θα ηταν λιγο δυσκολο να το καταλαβουν.Ολα στην ωρα τους :) Επισης σας ευχαριστω πολυ που εκτιματε τον κοπο μου.


  • Αυτό αρέσει σε Τragιc12 και CrazyDoctor




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες