Jump to content


Photo

Λίστα hero con, κακοποιών κ.ά.


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 trinity312

trinity312

    Παρατηρητής

  • Members
  • PipPip
  • 26 posts
  • Κόσμος:GR29
  • Ήρωας:Trinity312
Φήμη: 62

Posted 18 April 2018 - 21:15:35

Δεν ξέρω αν θυμάστε, πάντως όσοι παίξαμε speed υπήρχε μια αναλυτικότατη λίστα με ημερομηνίες και ώρες για το πότε θα βγει κακός , πότε θα έχει καζίνο, ποιο είναι το επόμενο hero con και τα λοιπά.... δεν θα ήταν ωραίο να υπήρχε και κάτι παρόμοιο και στα gr... Δηλαδή να βγαίνει μια μηναία λίστα....

 

(και απορία: το προτείνω στην υποστήριξη ή η υποστήριξη το βλέπει από το forum)


  • odi, Rex9, Axilleas and 3 others like this

#2 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 760 posts
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1,548

Posted 18 April 2018 - 21:28:41

Δεν ξέρω αν θυμάστε, πάντως όσοι παίξαμε speed υπήρχε μια αναλυτικότατη λίστα με ημερομηνίες και ώρες για το πότε θα βγει κακός , πότε θα έχει καζίνο, ποιο είναι το επόμενο hero con και τα λοιπά.... δεν θα ήταν ωραίο να υπήρχε και κάτι παρόμοιο και στα gr... Δηλαδή να βγαίνει μια μηναία λίστα....

 

(και απορία: το προτείνω στην υποστήριξη ή η υποστήριξη το βλέπει από το forum)

Νομίζω οι mods τα μεταφέρουν  ;) .

Δεν συμφωνώ όμως με την ιδέα σου. Ίσως να έχω μια ένσταση για κάτι που θα με επηρεάσει. Καθώς κυνηγώ τα τουρ εμπειρίας, και συνεπώς κυνηγάω τους κακούς, επειδή είμαι πιο έμπειρος ή και ακόμα έχω πιο ελεύθερο χρόνο τυχαίνει να "πετυχαίνω" περισσότερους από τους ανταγωνιστές μου. Άμα γινόταν αυτό, εμένα θα με έπληττε γιατί θα έχανα αυτό το πλεονέκτημα. 

Βέβαια πέρα από αυτό, το οτι δεν τα ξέρουμε από πρίν (κακούς-herocon), μας αναγκάζει από την μία να είμαστε πιο ενεργοί και από την άλλη να ετοιμαζόμαστε για κάθε ενδεχόμενο, αντίστοιχα. (smug)


  • KostaZz2310, goof123, thms12 and 4 others like this

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#3 Ομορφουλης

Ομορφουλης

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 132 posts
  • ΤοποθεσίαIn your mind...;)
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 60

Posted 19 April 2018 - 18:00:56

Νομίζω οι mods τα μεταφέρουν  ;) .

Δεν συμφωνώ όμως με την ιδέα σου. Ίσως να έχω μια ένσταση για κάτι που θα με επηρεάσει. Καθώς κυνηγώ τα τουρ εμπειρίας, και συνεπώς κυνηγάω τους κακούς, επειδή είμαι πιο έμπειρος ή και ακόμα έχω πιο ελεύθερο χρόνο τυχαίνει να "πετυχαίνω" περισσότερους από τους ανταγωνιστές μου. Άμα γινόταν αυτό, εμένα θα με έπληττε γιατί θα έχανα αυτό το πλεονέκτημα. 

Βέβαια πέρα από αυτό, το οτι δεν τα ξέρουμε από πρίν (κακούς-herocon), μας αναγκάζει από την μία να είμαστε πιο ενεργοί και από την άλλη να ετοιμαζόμαστε για κάθε ενδεχόμενο, αντίστοιχα. (smug)

Σωστά τα λες,αλλα δεν συμφωνώ μόνο με κάτι,αν δεν ξέρουμε πότε θα βγει ο κακός παραδείγματος χάρη,οι πιο πολύ δεν θα είναι μέσα και έτσι δεν θα υπάρξει πολύ ανταγωνισμός που αυτο τον καιρό τον χρειαζόμαστε...Μπορούν να παίζουν πολύ...Αλλά δεν μπορούν να είναι μέσα ολή μέρα...η απλά αυτήν την ώρα.. ;)..και έτσι κάπως να το κανονίζουν..


Edited by Ομορφουλης, 19 April 2018 - 18:04:23.

  • AlphaWarrior likes this

SMOKEEEEEEEEEE.....DEVIL...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users