Jump to content


Photo

Νεα ιδεα για ομαδες

ΟΜΑΔΕΣ ομαδα κακοποιος νεα ιδεα κακοποιοι

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 alkis4 gr1

alkis4 gr1

    Παρατηρητής

  • Members
  • PipPip
  • 49 posts
  • Τοποθεσίασπιτι μου
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:alkis4



Φήμη: 73

Posted 05 April 2020 - 00:32:21

Καλησπέρα.

 

Οι κακοποιοι ειναι κάτι που σας τραβαει το ενδιαφερον παιδια σωστα;;

Σας αρεσει πολυ να πατατε επιθεση και η αδρεναλινη σας χτυπαει κοκκινο ελπιζοντας πως θα τον νικησετε.

 

Πως θα σας φαινοταν η ιδεα να υπηρχε και ενας κακοποιος που θα του επιτεθοσασταν ομαδικα;;

 

Λοιπον δωστε βαση και ακουστε την προταση μου!

 

Θα ηθελα να προτεινω την δημιουργεια νεας κατηγοριας κακοποιων οι οποιοι να εχουν να κανουν οπως ειναι τωρα οι συμμοριες στην ομαδα..ετσι να βγαινει συμμορια κακοποιων σε ακυρο χρονο και οι ομαδες να πατανε επιθεση.

Η ομαδα που θα σταθει τυχερη να κερδισει τον κακοποιο να παρει ως ανταμοιβη μερικα κερματα και εμπειρια για το καθε μελος της ομαδας ,και ντονατ η δεξιοτητα επεκτασης ομαδας.

 

Πειτε μου κι εσεις τη γνωμη σας.

 

                                                             Πιστευω ειναι καλη ιδεα!


  • Lefteris, arxontas123, frosty and 6 others like this

Όλοι είχαμε τίτλο ήρωας μηδέν,μέχρι

    που γίναμε ήρωες τιμής.

             (win)  (y) (donut)        

                     


#2 achilleas33

achilleas33

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 187 posts
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 262

Posted 05 April 2020 - 13:36:58

καλη ιδεα και θα ηταν  ακομη καλυτερο η ζωη του κακου ναπηγαινει αναλογα με τηνζωη που βαρανε τα μελη της ομαδα και οι ανταμοιβες θα ειναι διαφορετικες οπως 20 + βαθμους που θα πηγαινουν στον σολο κον του παιχτη οι υπολοιπες ανταμοιβες θα ειναι παρομοιες .Θεωρω ότι ετσι δεν θα υπαρχουν και συγκρούσεις διοτι θα ανταμοιβετε η ομαδα εάν  πεσει ο κακος .Ενώ από την άλλη πλευρα εάν ξεφυγει ο κακος δεν θα παρει κανενας  παιχτης ποντους


  • alkis4 gr1 likes this

         το hero zero  με τρεις λεξεις : ΔΙΑΡΚΕΙΑ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ






Also tagged with one or more of these keywords: ΟΜΑΔΕΣ, ομαδα, κακοποιος, νεα ιδεα, κακοποιοι

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users