Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Η Επανάσταση στον 11 αλλάζει στρατηγική.

Επανάσταση

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
55 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2016 - 19:58:10

Φερτε τα ποπ κοοοοορν  .. Χτυπηστε τις 2 πρωτες ομαδες και τα λεμε μετα.. 

Μονο αν κλεψετε τις 8 πανω προπο θα ασχοληθουμε να τα παρουμε πισω.. 

Παρτε το χαμπαρι , αν ασχολιομασταν δε θα'χατε ουτε τολμη..

Λογω διαγραφης Valhalla's σας εκατσε μια προπο στο ακυρο και χαρηκατε.. Οκευ 

Κλεψατε μετα αλλη μια και η 3αδα και κατω ασχοληθηκανε και σας τη πηραν πισω..

Τωρα εχετε 1 απολα κατι τετοιο .. Ειδατε ; Ουτε γω ξερω τι εχετε.. Γιατι ; Γιατι ειναι λες και μου πηρατε απο ολο το πακετο 1 τσιχλα..

Χαλαλι σαααααας  (smug)

 

Έννοια σου και θα ξαναέρθουμε να αδειάσουμε όλο το περίπτεροοοο :D

 

Και δεν ασχολήθηκε μόνο από την τριάδα και κάτω, μην λες ψέμματα... άντε εσάς σας το αναγνωρίζω, το παιξατε cool και το εκμεταλευτήκατε και καλά κάνατε... οι άλλοι όμως έπαθαν κοκομπλόκο  (lol)

Μην σου πω πως κάποιοι χάρηκαν κιόλας, δώσαμε νόημα στην ύπαρξη τους στο server ;)


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 18 Μάιος 2016 - 20:02:12.

  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, RickRub, DrSuperDuper και σε 3 άλλους

#22 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2016 - 20:33:42

Εγώ πάντως στην θέση τους δεν θα προσπαθούσα να χτυπήσω τις 2 πάνω, δεν υπάρχει λόγος, θα ξεκινούσα από τις χαμηλότερες ομάδες που έχουν τρόπαια, ακόμα και τόλμης.

Όσο αυτές οι ομάδες δεν έχουν τρόπαια θα τους δίνετε η ευκαιρία (και θα το κάνουν) να πάρουν άλλα τρόπαια από τις μεσαίες ομάδες που και αυτές με την σειρά τους όταν αδειάσουν θα μπορέσουν να χτυπήσουν τις 2 κορυφαίες. 

Φυσικά υπάρχει ένα όριο έτσι, Οι 2 επάνω θα συνεχίσουν να έχουν 2 τρόπαια και θα παίρνουν και από τις κάτω αφού οι αποκάτω δεν είναι αρκετά δυνατές για να τους τα πάρουν, ομοίως η επόμενη θα έχει 1-2 τρόπαια τα οποία θα τους παίρνουν οι αποπάνω και κάπως έτσι θα πηγαίνει, Αλλά πολλά θα είναι στα χαμηλά.

Αν αντιθέτως οι επαναστάτες θα περιμένουν να βρουν καλά τρόπαια ή επιστρέφουν τα τόλμης θα διαιωνίζεται η κατάσταση.


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και SuperGoofy

#23 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2016 - 23:12:39

Προφανώς , είσαι ένας μεγάλος παίκτης, του top10 ίσως, στον gr12 και ΄΄γκρινιάζεις΄΄ για τους ΄΄συναδέλφους΄΄ σου.. μην χάσουν καμιά οξεία από τα τρόπαια.  :D

 

Τόσο καιρό το top10 κάνουνε καλά... εεε, καιρός δεν είναι να κερδίσει και λίγες παραπάνω μονάδες προπόνησης και οι μικρότεροι παίκτες για να μην έχουμε συνέχεια αυτή την μονοτονία;

 

Αλλά θα μου πεις τώρα, ΄΄ποιος νοιάζεται για τα μικρά τα επίπεδα μωρέ, μικρά είναι και μικρά θα παραμείνουν΄΄... μεγάλο λάθος όμως; Με αυτά τα τρόπαια, θα μεγαλώσουν γενιές και μικροί ήρωες στον gr11 και ας χαθούν οι μεγάλοι... θα υπάρχει μια γενιά που συνεχώς θα μεγαλώνει και δεν θα μείνει για πάντα έρημος ο σέρβερ με το top10 ή καλύτερα με το top3 σε διαμάχη!

 

Υ.Γ Οι μικροί παίκτες κάνουν έναν σέρβερ ενεργό, όχι οι μεγάλοι.  ;)

 

Πολλά μπράβο στον SuperGoofy που δημιούργησε ένα νέο τρόπο ενδυνάμωσης των μικρών παικτών! 

 

Τα φιλιά μου. (grin)

 Μήπως, λέω μήπως είναι και ο αρχηγός της no.1 ομάδας στον 11 (Purple Haze) και ντρέπεται να μας το πεί αν και κατά τα άλλα δεν ασχολείται μαζί μας :D

 

Αssassin και Popopo, ίδια φάτσα, ίδια στολή (και καλά "ποιος είναι ο Φαντομάς") ίδιο "χιούμορ" (τουαλέτας), ίδιο όνομα, ίδιο θράσος, ίδια πονηριά...

 

Λέω μήπως...


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 18 Μάιος 2016 - 23:18:38.

  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, DrSuperDuper, giann657 και σε άλλον ένα

#24 nasa

nasa

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 62 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣερρες
  • Ομάδα:Immortals Vampires
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:pablo
Φήμη: 90

Δημοσιεύτηκε 19 Μάιος 2016 - 14:23:11

τι δεν μπορειτε να καταλαβεται ???????οι μικροι παικτες ειναι μικρα λβλ γιατι ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η  ΑΣΧΟΛΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ...οποτε ποιο το νοημα των τροπαιων εκει κατω?να πω πως εσυ και καποια αλλα παιδια της ομαδας σου που ειναι μεγαλο λβλ θελουν να εχουν και καμοια προπο οκ αλλα θα μπορουσατε να πατε σε μια τοπ ομαδα που εχει προπο

 Μήπως, λέω μήπως είναι και ο αρχηγός της no.1 ομάδας στον 11 (Purple Haze) και ντρέπεται να μας το πεί αν και κατά τα άλλα δεν ασχολείται μαζί μας :D

 

Αssassin και Popopo, ίδια φάτσα, ίδια στολή (και καλά "ποιος είναι ο Φαντομάς") ίδιο "χιούμορ" (τουαλέτας), ίδιο όνομα, ίδιο θράσος, ίδια πονηριά...

 

Λέω μήπως...

οχι φιλε μου δεν νομιζω οτι ειναι ο ιδιος...


Επεξεργάστηκε από nasa, 19 Μάιος 2016 - 14:23:46.

  • Αυτό αρέσει στον/η GamerNick

GR6 --------------->pablo ----------> 287 lvl ---------> REVENGE

GR11 --------------->pablo ----------> 359 lvl ---------> Immortals Vampires

GR12 --------------->pablo ----------> 322 lvl ---------> Crazy Monkeys

 
 

#25 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 19 Μάιος 2016 - 14:31:54

τι δεν μπορειτε να καταλαβεται ???????οι μικροι παικτες ειναι μικρα λβλ γιατι ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η  ΑΣΧΟΛΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ...οποτε ποιο το νοημα των τροπαιων εκει κατω

 

...ή μπήκαν πρόσφατα στο παιχνίδι (και δεν έχουν καμιά ελπίδα να συναγωνιστουν εσάς που παίζετε απο τότε που υπάρχει ο server)  ή παίζουν μόνο 2 ώρες την ημέρα (αντί για 6+) γιατι έχουν και άλλα πιο σημαντικά πράγματα να κάνουν στην ζωή τους...

 

Σε κάθε περίπτωση αν σου πάρω τρόπαιο, ήμουν ικανός να το κάνω και το πήρα, το άξιζα, το τι θα το κάνω είναι δικό μου πρόβλημα. Με το στανιό να το χρησιμοποιήσω εγώ δεν μπορείς να με υποχρεώσεις. Οπότε το δίνω όπου μου καπνίσει και τέρμα.

 

Capiche?


  • Αυτό αρέσει σε giann657 και ASaSinOS

#26 nasa

nasa

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 62 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣερρες
  • Ομάδα:Immortals Vampires
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:pablo
Φήμη: 90

Δημοσιεύτηκε 19 Μάιος 2016 - 14:35:12

απο την στιγμη που παιζουν οπως λες 1-2 ωρες ποιος ο λογος να εχουν τροπαιο ?


GR6 --------------->pablo ----------> 287 lvl ---------> REVENGE

GR11 --------------->pablo ----------> 359 lvl ---------> Immortals Vampires

GR12 --------------->pablo ----------> 322 lvl ---------> Crazy Monkeys

 
 

#27 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 19 Μάιος 2016 - 14:46:12

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα απο ένα παιχνίδι (και όχι απο ένα νοικοκυριό) που λέγεται ποδόσφαιρο.

 

Όπως εδώ έτσι κι εκεί παίζουν δυο αντίπαλες ομάδες. Μπορεί να κερδίσει η μία μπορεί και η άλλη. Μπορεί να έρθουν και ισοπαλία.

 

Η μία είναι ομάδα τεχνικής και ταχυτήτας (παίζει μπαλάρα) και έχει και φράγκα να κάνει μεταγραφές.

 

Η άλλη έχει μικρό μπάτζετ, είναι χωριό και παίζει ξύλο.

 

Κάπως έτσι γίνονται οι εκπλήξεις και έρχονται κάτι ωραία 0-0 στην μπάλα. Αλλά έτσι επιβιώνουν οι μικρές ομάδες στις μεγάλες κατηγορίες.

 

Εγώ τώρα που είμαι προπονητής στην μικρή ομάδα (αυτή που δεν παίζει μπάλα, παίζει ξύλο) δεν θα παίξω full επίθεση γιατι θα χάσω και θα μου πάρουν οι άλλοι και τα σώβρακα. Θα βάλω τα τσεκούρια μου να ξυλοκοπήσουν τους καλύτερους παίκτες του αντιπάλου γιατι αυτό ΜΠΟΡΩ να κάνω, θα φάω εν ανάγκη και μια κόκκινη, θα πετάω την μπάλα συνέχεια έξω απο το γήπεδο (βλέπε τρόπαια), θα πάρω το 0-0 και θα παραμείνω κατηγορία.

 

Δεν είναι ωραίο θέαμα αλλά είναι αποτελεσματικό.

 

Και μετά θα τους κοροϊδεύω κιόλας.

 

Μπορεί εσένα να μην σου αρέσει, αλλά αυτή είναι ή πιο αποτελεσματική τακτική για εμένα και επειδή ΜΠΟΡΩ θα την χρησιμοποιήσω.

 

Ελπίζω τώρα να κατάλαβες.

 

Αν τώρα εσύ που είσαι ο Μέσι, έρθεις στην ομάδα μου, όχι μόνο θα μείνω κατηγορία, αλλά παίζει να τους ξεφτιλίσω τους άλλους γιατι έχω και έναν παίκτουρα μπροστά που κρύβει την μπάλα και κάνει παπάδες.

 

Σε κάθε περίπτωση επειδή το πρωτάθλημα εδώ είναι στημένο δεν θα διστάσω κι εγώ να χρησιμοποιήσω όλα τα θεμιτά και αθέμιτα μέσα και τακτικές για να χωθώ στον αντίπαλο και να του κάνω ζημιά, ειδικά όταν κι αυτός κάνει το ίδιο (στήνωντας και την διαιτήσια για παράδειγμα-βλέπε στημένες άμυνες-αφου έχει μαζέψει όλους τους καλύτερους παίκτες απο την αγορά...)

 

Δεν είμα η Ρεάλ, η Κωλοπετινίτσα είμαι που θέλω να κάνω ζημία στην Ρεαλ και να γράψω ιστορία... και επειδή ΜΠΟΡΩ, θα το κάνω.


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 19 Μάιος 2016 - 14:51:00.

  • Αυτό αρέσει στον/η giann657, arxontas123, ASaSinOS και σε άλλον ένα

#28 Al3xandr0sS

Al3xandr0sS

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπιτι μου
  • Ομάδα:Immortals Vampires
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Al3xandr0sS
Φήμη: 27

Δημοσιεύτηκε 19 Μάιος 2016 - 15:46:30

Φιλέ μου απ'οτι καταλαβαίνω είσαι μέσα σε αυτές τις 2 πρώτες ομάδες . Χμμ... Έχεις προπονήσεις που δεν θα φύγουν από την θέση τους ?? Φαντάζομαι ότι έχεις !! Τα παιδιά έκαναν κάτι αξιοθαύμαστο επειδή θέλουν να έχουν τρόπαια και οι ίδιοι τους και οι μικρότεροι ήρωες . Εσύ και η τριάδα ζητε με τις "καλυμενες" προπονήσεις που σας προσφέρει το τοπ10 ή το τοπ20 . Θα τολμούσε να το έκανες αυτό ?? Έτσι όπως είσαι τώρα ?? Νομίζω πως όχι !!! ;) :)

Ναι φυσικα και δε θα ερχομουνα οχι επειδη δε τολμαω .. Τα Χριστουγεννα πηγα στη 2η ομαδα του σερβερ για δικους μου λογους τελος παντων.. Πιο πριν ξερεις τι εκανα ; Ανεβαζα μια αλλη ομαδα και παλευα εκει μεσα με τη παρεα μου , αν μπορεις να τσεκαρεις ημουνα  Mariners , οπου σε αυτην την ομαδα μπηκα 170 λεβελ και η θεση της στη καταταξη ηταν 24 και εφυγα 290 λεβελ.. καπου εκει οπου την αφησα 3η θεση.. Σε παρακαλω δε θελω να το ξανακανω.. Παιζω χαλαρα ως ενας απο τους 30 δυνατοτερους παιχτες του σερβερ.. Συν και οτι το παιχνιδι το αρχισα τον Ιουνιο περισυ και εμαθα πως να κανω αποστολες .. αποστολες ξαναλεω τον Σεπτεμβριο.. Οποτε στον 11 παιζω χαλαρα πια ! Δε λεω.. Μπραβο στα  παιδια που κανουν επανασταση , ας συμφωνησουμε με αυτον τον ορο τελος παντων , που επιτελους εκαναν κατι το διαφορετικο :P Και εδω που γραφω .. Χαβαλε κανω δε παθιαζομαι.. χαχαχα ! Διαβασα την απαντηση του SuperGoofy ( αν το γραφω σωστα ) και γελαγα .. χαχαχαχαχ  (grin)



#29 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 19 Μάιος 2016 - 16:30:59

Ναι φυσικα και δε θα ερχομουνα οχι επειδη δε τολμαω .. Τα Χριστουγεννα πηγα στη 2η ομαδα του σερβερ για δικους μου λογους τελος παντων.. Πιο πριν ξερεις τι εκανα ; Ανεβαζα μια αλλη ομαδα και παλευα εκει μεσα με τη παρεα μου , αν μπορεις να τσεκαρεις ημουνα  Mariners , οπου σε αυτην την ομαδα μπηκα 170 λεβελ και η θεση της στη καταταξη ηταν 24 και εφυγα 290 λεβελ.. καπου εκει οπου την αφησα 3η θεση.. Σε παρακαλω δε θελω να το ξανακανω.. Παιζω χαλαρα ως ενας απο τους 30 δυνατοτερους παιχτες του σερβερ.. Συν και οτι το παιχνιδι το αρχισα τον Ιουνιο περισυ και εμαθα πως να κανω αποστολες .. αποστολες ξαναλεω τον Σεπτεμβριο.. Οποτε στον 11 παιζω χαλαρα πια ! Δε λεω.. Μπραβο στα  παιδια που κανουν επανασταση , ας συμφωνησουμε με αυτον τον ορο τελος παντων , που επιτελους εκαναν κατι το διαφορετικο :P Και εδω που γραφω .. Χαβαλε κανω δε παθιαζομαι.. χαχαχα ! Διαβασα την απαντηση του SuperGoofy ( αν το γραφω σωστα ) και γελαγα .. χαχαχαχαχ  (grin)

 

Να είσαι στην ομάδα που περνάς καλύτερα με την παρέα σου, να είσαι σε μια παρέα πάνω απ΄ολα, γι΄αυτό επιλέγεις πρώτα μια ομάδα.

 

Απο εκεί και πέρα η τακτική την οποία ακολουθεί η κάθε ομάδα για να παίξει το παιχνίδι της είναι ένα εντελώς διαφορετικό θέμα. Όσο αυτή είναι στα πλαίσια των κανόνων του παιχνιδιού, όσο δεν υπάρχει ζαβολιά (όπως multi accounting) κάθε τακτική είναι λογικό και εύλογο να προσαρμόζεται στο συμφέρον των παικτών της*. Έτσι λοιπόν δεν είναι ανάγκη να παθιάζεται κανείς περισσότερο από όσο να  γίνεται ο σχετικός χαβαλές. Ο οποιοσδήποτε προσβάλλει τον αντίπαλο του (είναι στιγμές που και εγώ ξεφεύγω, κάνω λάθος, κάποιες αναρτήσεις μου μπορεί να είναι περισσότερο καυστικές από το μέτρο του θεμιτού...) προσβάλλει πρώτα τον εαυτό του ;)

 

*ακόμα και οι ομάδες που χρησιμοποιούν στημένες καλύψεις, κανείς πρέπει να αναρωτηθεί, ποιοί είναι αυτοί που τους τις προσφέρουν και γιατί το κάνουν...


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 19 Μάιος 2016 - 16:32:09.

  • Αυτό αρέσει στον/η dina, giann657, Θαυμαστης και σε άλλον ένα

#30 popopokostas

popopokostas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:Crazy Monkeys
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:popopokostas
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 20 Μάιος 2016 - 08:45:06

 Μήπως, λέω μήπως είναι και ο αρχηγός της no.1 ομάδας στον 11 (Purple Haze) και ντρέπεται να μας το πεί αν και κατά τα άλλα δεν ασχολείται μαζί μας :D

 

Αssassin και Popopo, ίδια φάτσα, ίδια στολή (και καλά "ποιος είναι ο Φαντομάς") ίδιο "χιούμορ" (τουαλέτας), ίδιο όνομα, ίδιο θράσος, ίδια πονηριά...

 

Λέω μήπως.

Χαχαχαχαχα !! Που το καταλαβες ρε αλανι!! Χαχαχαχα! Εισαι θηριοο!! :D

Εσυ αντιθετως εχεις πολυ καλη αισθηση του χιουμορ επειδη τοσο καιρο με αυτα που λες μονο γελια προκαλεις!! ;)

Δεν ξερω αν τα πιστευεις ή το κανεις μονο για να νευριαζεις μερικους που τσιμπανε...παντος δεν πετυχαινει!!

 

Τελος θελω να σου θυμησω οτι οταν ειχε πρωτοξεκινησει ολο αυτο το ανεκδοτο με την "επανασταση" :D εσυ ησουν αυτος που ελεγες "το κανουμε μονο για να βοηθαμε τα μικροτερα λβλ"  , τωρα τι εγινε ;; Γιατι αλλαξες γνωμη και πια το κανετε μονο για να αποδυναμωνετε αυτους που δεν μπορειτε να φτασετε;Επειδη απο οτι θυμαμαι το χα πει στο τοπικ της "επαναστασης" του γρ11 οτι ο σκοπος σας ειναι αυτος και χρησιμοποιειτε σαν καλυψη πως βοηθατε μικρα λβλ και το χες αρνηθει με ειρωνικα σχολεια...

 

Εκει φαινετε οτι δεν ξερετε τι κανετε...μονο για να τραβηξετε την προσοχη ξεκινησατε το ολο θεμα και το παρατραβηξατε...να πω ενταξει αμα ειχε και αποτελεσμα! Το προβλημα ειναι οτι δεν εχει !! :D :D :D :D :D


Επεξεργάστηκε από popopokostas, 20 Μάιος 2016 - 08:51:56.

  • Αυτό αρέσει σε simos και GamerNick

#31 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 20 Μάιος 2016 - 16:24:07

Τελος θελω να σου θυμησω οτι οταν ειχε πρωτοξεκινησει ολο αυτο το ανεκδοτο με την "επανασταση" :D εσυ ησουν αυτος που ελεγες "το κανουμε μονο για να βοηθαμε τα μικροτερα λβλ" 

 

Κάνε τον κόπο να μου δείξεις το απόσπασμα αυτό κατα το οποίο γράφω πως ότι κάνουμε το κάνουμε μόνο για να βοηθήσουμε τα μικρότερα level.

 

Έχω αναφέρει σε πάμπολλες αναρτήσεις μου, πως σκοπός μας είναι αρχικά να αποδυναμώσουμε εσάς και με αυτόν τον τρόπο συνεπακόλουθα, NAI βοηθάμε και τους μικρότερους. Με ένα ζμπάρο δυό τριγώνια δηλαδή και το ένα ουσιαστικά σημαίνει και το άλλο. Το αποτέλεσμα το νιώθετε  ήδη στο πετσί σας, σας έχουμε κάνει λίγο ανω κάτω, αργότερα θα σας κάνουμε περισσότερο.

 

Εσύ ειδικά, που την μια δεν ασχολείσαι, την άλλη ασχολείσαι, δεν έχεις αποφασίσει ακόμα αν αξίζει η όχι, αλλά μια χαρά εδώ είσαι ακόμα παρ΄όλο που δηλώνεις το αντίθετο, όχι γιατί εγώ σε κάνω να τσιμπάς, αλλά γιατι είσαι μεγάλη ψαρούκλα, χάνος μάλλον συγκεριμένα... Τα επιχειρήματα σου μηδαμινά, οι επιθέσεις σου μόνο προσωπικές και πάντα κενές νοήματος και συνέχειας. 

 

Προσπάθησες ακόμα και να προσβάλλεις την λογική μου λέγωντας πως είναι αυτή ενός 5χρονου. Μακάρι να ήμουν 5 χρονών και ας είχα την ίδια λογική με ένα παιδί αυτής της ηλίκιας. Όταν όμως εγώ ήμουν 5 χρονών είχα περισσότερο μυαλό από όσο έχεις εσύ τώρα.

 

...υποψιάζομαι πως έχεις κάποια μέλη στην ομάδα σου που κουράστηκαν απο τους ρυθμούς πρωταθλητισμού που τους επιβάλλεις, κουράστηκαν να πληρώνουν την ομάδα σου, κουράστηκαν να κάνουν τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα, κουράστηκαν ίσως και βαρέθηκαν ακόμα κι εσένα τον ίδιο και τον χυδαίο τρόπο που συμπεριφέρεσαι. Και επειδή εσύ μάλλον κάτι δεν κάνεις καλά εκεί για να τους κρατήσεις (πέρα απο το να τους πουλάς έρωτα, φύκια και μεταξωτές κορδέλες) και σου φέυγει συνέχεια κόσμος, σε λίγο θα μου πεις πως και γι΄αυτό ακόμα φταίω έγω... Συνέχισε έτσι, μπορείς.

 

Περιμένω τώρα τους φίλους σου να έρθουν εδώ και να μου πουν τι καταπληκτικός αρχηγούλης που είσαι... :D


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 20 Μάιος 2016 - 16:32:35.

  • Αυτό αρέσει στον/η giann657, goof123, arxontas123 και σε άλλον ένα

#32 nasa

nasa

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 62 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣερρες
  • Ομάδα:Immortals Vampires
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:pablo
Φήμη: 90

Δημοσιεύτηκε 20 Μάιος 2016 - 17:02:17

Κάνε τον κόπο να μου δείξεις το απόσπασμα αυτό κατα το οποίο γράφω πως ότι κάνουμε το κάνουμε μόνο για να βοηθήσουμε τα μικρότερα level.

 

Έχω αναφέρει σε πάμπολλες αναρτήσεις μου, πως σκοπός μας είναι αρχικά να αποδυναμώσουμε εσάς και με αυτόν τον τρόπο συνεπακόλουθα, NAI βοηθάμε και τους μικρότερους. Με ένα ζμπάρο δυό τριγώνια δηλαδή και το ένα ουσιαστικά σημαίνει και το άλλο. Το αποτέλεσμα το νιώθετε  ήδη στο πετσί σας, σας έχουμε κάνει λίγο ανω κάτω, αργότερα θα σας κάνουμε περισσότερο.

 

Εσύ ειδικά, που την μια δεν ασχολείσαι, την άλλη ασχολείσαι, δεν έχεις αποφασίσει ακόμα αν αξίζει η όχι, αλλά μια χαρά εδώ είσαι ακόμα παρ΄όλο που δηλώνεις το αντίθετο, όχι γιατί εγώ σε κάνω να τσιμπάς, αλλά γιατι είσαι μεγάλη ψαρούκλα, χάνος μάλλον συγκεριμένα... Τα επιχειρήματα σου μηδαμινά, οι επιθέσεις σου μόνο προσωπικές και πάντα κενές νοήματος και συνέχειας. 

 

Προσπάθησες ακόμα και να προσβάλλεις την λογική μου λέγωντας πως είναι αυτή ενός 5χρονου. Μακάρι να ήμουν 5 χρονών και ας είχα την ίδια λογική με ένα παιδί αυτής της ηλίκιας. Όταν όμως εγώ ήμουν 5 χρονών είχα περισσότερο μυαλό από όσο έχεις εσύ τώρα.

 

...υποψιάζομαι πως έχεις κάποια μέλη στην ομάδα σου που κουράστηκαν απο τους ρυθμούς πρωταθλητισμού που τους επιβάλλεις, κουράστηκαν να πληρώνουν την ομάδα σου, κουράστηκαν να κάνουν τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα, κουράστηκαν ίσως και βαρέθηκαν ακόμα κι εσένα τον ίδιο και τον χυδαίο τρόπο που συμπεριφέρεσαι. Και επειδή εσύ μάλλον κάτι δεν κάνεις καλά εκεί για να τους κρατήσεις (πέρα απο το να τους πουλάς έρωτα, φύκια και μεταξωτές κορδέλες) και σου φέυγει συνέχεια κόσμος, σε λίγο θα μου πεις πως και γι΄αυτό ακόμα φταίω έγω... Συνέχισε έτσι, μπορείς.

 

Περιμένω τώρα τους φίλους σου να έρθουν εδώ και να μου πουν τι καταπληκτικός αρχηγούλης που είσαι... :D

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ASSASSIN


GR6 --------------->pablo ----------> 287 lvl ---------> REVENGE

GR11 --------------->pablo ----------> 359 lvl ---------> Immortals Vampires

GR12 --------------->pablo ----------> 322 lvl ---------> Crazy Monkeys

 
 

#33 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 20 Μάιος 2016 - 17:04:09

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ASSASSIN

 

Το ξέρω, τον ρώτησες...  :rolleyes:



#34 popopokostas

popopokostas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:Crazy Monkeys
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:popopokostas
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 10:54:34

Οχι μονο επειχηρηματα εχω αλλα και για να τα αντιμετωπισεις λες ολο τα ιδια και τα ιδια...αμα θες να σου πω τα επιχειρηματα μου ευχαριστως! Κατσε καλα τωρα και συνεχισε να ζεις στον δικο σου κοσμο που νομιζεις πως ειμαι ο assasin !

Δεν εχεις ιδεα περι του παιχνιδιου , περι του εαυτου μου και με κατηγορεις για πραγματα το οποια εχει κανει αλλος...

Χοχοχοχοχοχο :D :D Να ξερεις μονο γελια προκαλεις..και δεν αστειευομαι...



#35 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 12:29:12

Ανεβαίνουν τα τροπαιακια σιγά σιγά...

#36 Ρινα13

Ρινα13

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 131 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣ' ειδα και λαχτάρσα που λέμε..
  • Ομάδα:VIP Security
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Έλα 'μου 'ντε...
Φήμη: 283

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 12:37:04

Μ'αρέσει που το αντιμετωπίζουμε σαν να γίνεται επανάσταση στην πραγματικότητα.  :D

Ηρεμήστε λίγο. (lol)



#37 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 12:38:47

που νομιζεις πως ειμαι ο assasin !

 

Δεν είσαι, ήσουν. Ευτυχώς διέγραψες (ή σε διαγράψανε)

 

 

 

Δεν εχεις ιδεα περι του παιχνιδιου , περι του εαυτου μου και με κατηγορεις για πραγματα το οποια εχει κανει αλλος...

Χοχοχοχοχοχο :D :D Να ξερεις μονο γελια προκαλεις..και δεν αστειευομαι...

 

Αν δεν έχω ιδέα περι του παιχνιδιού δεν με πειράζει καθόλου. Σπουδαία ιδέα έχεις για το παιχνίδι...

Εσένα σε έχω πάρει και πρέφα και φαλάγγι τι σόι είναι... και εδώ και στο παιχνίδι.

 

Αν προκαλώ γέλια, χαίρομαι που κάνω τους άλλους να γελάνε, θα το απολαμβάνουν φαντάζομαι, είναι ωραίο πράγμα το γέλιο ;)

 

Κοίτα να αστειεύεσαι κι εσύ όμως που και που, γιατι θα σε φάει η στεναχώρια...

 

Ανεβαίνουν τα τροπαιακια σιγά σιγά...

 

Θα κάνουν πολλές βόλτες τα τροπαιάκια ακόμα... θα ανέβουν, θα κατέβουν, θα ξανανέβουν και θα ξανακατέβουν... κάτι άλλαξε πάντως, δεν μένουν στο ίδιο σημείο πια ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, giann657, Θαυμαστης και σε 2 άλλους

#38 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 16:32:45

Μ αρέσει που η προπο πήγε σε ενεργή ομάδα
:)

#39 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 16:46:00

Μ αρέσει που η προπο πήγε σε ενεργή ομάδα
:)

 

Να την χαρούν γιατί δε θα μείνει για πολύ.. θα έρθει το τρένο...  (grin)

 

Υ.Γ. Νέες ενδείξεις είπαν πώς οι προπονήσεις έχουν ΄΄υψοφοβία΄΄ εκεί πάνω κι έτσι μας είπαν ότι προτιμούν να πηγαίνουν στα χαμηλά μέρη...  (lol)


Επεξεργάστηκε από giann657, 22 Μάιος 2016 - 16:50:15.


#40 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2016 - 16:55:31

Φυσικό είναι οτι θα σας την πάρουν κύριοι επαναστάτες :P

Επεξεργάστηκε από lerty202, 22 Μάιος 2016 - 16:57:29.






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Επανάσταση

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες