Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

EMAIL ΕΓΓΡΑΦΗΣ (υποπτες αλλαγες email SOS )


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
34 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 wouaaaaou

wouaaaaou

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 13 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 12 Ιανουάριος 2016 - 23:10:07

Θέλω να επισημάνω ένα σοβαρό πρόβλημα που υπάρχει με το email εγγραφής . Οποιαδήποτε πρόβλημα ύπαρξη με τον παίχτη σου , σου ζητάνε το email εγγραφής και στέλνουν εκεί όλα τα στοιχειά . Υπάρχουν ήρωες πάνω από 3 χρόνια και το αρχικό email εγγραφής μπορεί να έχει διαγράφει ή να μην έχει πρόσβαση κάποιος για κάποιο λόγο . Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι αφού το παιχνίδι σου δίνει δικαίωμα να αλλάξεις το email (λογικό ώστε να είναι πάντα ενεργό και μέσω αυτού να επικοινωνείς με την υποστήριξη το όποιο χρειάζεται και επιβεβαίωση ενώ το εγγραφής όχι ) γιατί δεν επαναφέρει τα στοιχειά σου στο ενεργό email σου ???? Επίσης σε πολλούς παίχτες έχει συμβεί το τελευταίο καιρό να αλλάζει το email του παίχτη τους από μόνο του και για την επαναφορά του παίχτη να ζητείται το email εγγραφής που είναι ανενεργό πια ……. Θεωρώ ότι πρέπει να μπορούμε να δηλώσουμε στην υποστήριξη ένα email επαναφοράς παίχτη (το όποιο θα μπορεί να αλλάξει )ώστε να μην κινδυνεύουμε από ύποπτες αλλαγές στο email μας και οχι μονο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η gianna1, john123, dina και σε 13 άλλους

#2 riniooo

riniooo

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 12 Ιανουάριος 2016 - 23:21:57

Συμφωνω ο παικτης να επανερχεται στο τελευταιο δηλωθεν email!!! δικαιολογιες περι αλλαγων παικτων δεν υφιστανται. αν καποιος κλεψει τον παικτη αλλου μπορει να το καταγγειλει στην υποστηριξη και να ζητησει επαναφορα του παικτη στο προηγουμενο email του (αφου βεβαια αποδειξει την προσβαση σε αυτο)

 

Βεβαι η δικια μου απορια ειναι πως γινεται να αλλαζουν τα email μονα τους?????

Το ρωτησα και στην υποστηριξη αλλα απαντηση δεν πηρα.........


Επεξεργάστηκε από riniooo, 12 Ιανουάριος 2016 - 23:27:44.

  • Αυτό αρέσει στον/η gianna1, john123, dina και σε 8 άλλους

#3 frosty

frosty

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 109 μηνύματα
  • Ομάδα:Fear of The Dark
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 461

Δημοσιεύτηκε 12 Ιανουάριος 2016 - 23:35:18

μονο τυχαια δεν τα θεωρω αυτα.ειδικα οταν γινονται στοχευμενα η..κατοπιν υποδειξεως.κ ο νωον νοητο..δυστυχως αποδυκνειεται για αλλη μια φορα οτι το παιχνιδι ειναι μια μικρογραφια της κοινωνιας μας.ο εχων τα κονε παει μπροστα..

συμφωνω απολυτα με οσα ειπε ο wouaaaaaou.ειναι μια αδικια π πρεπει να γινει κατι με αυτο ωστε να μη χανονται παικτες αδικα κ υποπτα δημιουργωντας ενα αισθημα αδικιας και υποννοιες.και μη σεβομενοι το κοπο παικτων κ το χρονο-χρημα π εχουν αφιερωσει


  • Αυτό αρέσει στον/η gianna1, john123, dina και σε 4 άλλους

#4 windowsdestroyer1

windowsdestroyer1

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 449 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHerozeroland
  • Ομάδα:Είμαστε cool τύποι
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:windowsdestroyer1
Φήμη: 696

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 07:56:58

Καλημέρα, η ιδέα σου είναι πολύ καλή. Υπάρχουν παίκτες με παλιά e-mail που η εταιρεία τους έχει μπανάρει τους λογαριασμούς διαφόρων με αποτέλεσμα κάποιοι ουσιαστικά να μην έχουν e-mail. Πιστεύω πρέπει να βγει μια νέα λειτουργία να επικοινωνείς με την υποστήριξη και οι απαντήσεις να έρχονται στον παίκτη σου και, να μπει και μια δυνατότητα προσθήκης e-mail ανάκτησης όπως ανέφερες, γιατί υπάρχει και σε γνωστές ιστοσελίδες. 


Επεξεργάστηκε από windowsdestroyer1, 13 Ιανουάριος 2016 - 08:02:56.

  • Αυτό αρέσει σε john123, wouaaaaou και giorgos3

Το πιο όμορφο πράγμα της ζωής: Hero Zero :P


#5 john123

john123

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 417 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:TOPSCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:John123






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 11:51:26

Καλησπέρα, συμφωνώ πολύ μαζί σου γιατί σε πολλούς παίχτες κυρίως gr1,gr2 που παίζουν 2-3 το email μπορεί να έχει διαγράφει και αν γίνει κάτι δλδ αν φάνε μπαν δεν θα ξέρουν για πιο λόγο!
Για αυτό που λες σχετικά ότι έχουν αλλάξει τα email των παιχτών από μόνα το έχω ακούσει και εγώ και συμφωνώ με την ιδέα σου γιατί πρέπει να σταματήσει αυτό!
  • Αυτό αρέσει σε wouaaaaou και giorgos3

GR6---->KILLERS<3
GR1---->F.O.T.D<3
Gr13--->KILL EM ALL<3


#6 hero2005

hero2005

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 374 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαLarissa,Greece
  • Ομάδα:BLACK ROSSES
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:hero136
Φήμη: 191

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 13:07:35

Ναι ειναι ενοχλητικο να αλλαζεις το email ξανα και ξανα επειδη το παιχνιδι το αλλαζει.


  • Αυτό αρέσει σε wouaaaaou και dream

gr5=hero136

 


#7 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 13:12:18

ρε παιδιά,αφου το email αλλάζει μόνο του,πως μπαίνετε μετά;το καταλαβαίνετε οτι ΜΟΝΟ του δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάζει,ε;



#8 gianna1

gianna1

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • Τοποθεσίαvolos
  • Ομάδα:Fear Of The Dark
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:gianna1
Φήμη: 47

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 13:16:28

καλησπερα κι εγω συμφωνω μαζι σας. Ακουσα και απο αλλους παικτες για το ιδιο θεμα 

και θα ηθελα να ακουσω μια απαντηση απο moderator να μας εξηγησουν να καταλαβουμε .

Αν αλαξουμε εμαιλ στον παικτη μας (λογω οποιοδηποτε προβληματως πχ χακ στο εμαιλ μας η εστω υποψια αυτου) και το εμαιλ μας αυτο το κλεισουμε αφου εχουμε πλεον καινουργιο αν κατι συμβει στον παικτη πχ μπαν η και μονη μας να κανουμε μια διαγραφη και να το μετανοιωσουμε ...αν μας ζητανε το πρωτο εμαιλ για επαναφορα το καινουργιο σε τι μας χρησιμευει? 

Αρα δεν αλαζουμε τπτ και οσα χρηματα και κοπο αν εχουμε καταναλωση πανε χαμενα? 

Θα ηθελα μια απαντηση ετσι για την ιστορια ...ευχαριστω!  :)


  • Αυτό αρέσει στον/η john123, frosty, wouaaaaou και σε 4 άλλους

#9 frosty

frosty

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 109 μηνύματα
  • Ομάδα:Fear of The Dark
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 461

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 13:18:58

φιλε μου σιμο απ οτι καταλαβα απλα επειδη αλλαζει το μαιλ κ βγαζει δεν υπαρχει ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ δν μπορουν να μπουν. απο μονο του


  • Αυτό αρέσει σε wouaaaaou και riniooo

#10 wouaaaaou

wouaaaaou

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 13 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 15:16:49

Από ότι έμαθα η αλλαγή του email από μόνο του είναι λάθος .!!!!!!!!!!!

Σε όσους συμβεί να επικοινωνήσουν με την υποστήριξη μπορεί να διορθωθεί !!!!

Ας ελπίσουμε να βρουν σύντομα και μια λύση με το email επαναφοράς του παίχτη …..


  • Αυτό αρέσει σε frosty, riniooo και geodrem

#11 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 18:28:23

φιλε μου σιμο απ οτι καταλαβα απλα επειδη αλλαζει το μαιλ κ βγαζει δεν υπαρχει ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ δν μπορουν να μπουν. απο μονο του

το mail να αλλάζει χωρίς ανθρώπινη παρέμβαση είναι  αδύνατο...μήπως εχουν δώσει τα στοιχεία τους πουθενά;;



#12 frosty

frosty

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 109 μηνύματα
  • Ομάδα:Fear of The Dark
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 461

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 19:09:18

ακριβως επειδη δεν γινεται οπως πολυ σωστα ειπες 2 τινα υπαρχουν.η  εγινε θαυμα η καποιος που απλα....μπορει (αγνωτο πως η απο που ;) ) το εκανε!!!!

τα υπολοιπα στη φαντασια σου!!



#13 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 19:19:40

επειδή καταλαβαίνω που το πας πρόσβαση στο μειλ σου δεν εχουν οι μοντερειτορ...αυτοι που πιθανών να εχουν,ειναι εμμισθοι υπάλληλοι της εταιρίας που δεν θα ρίσκαραν την δουλειά τους...οπότε πιο λογικό μου φαίνεται να εχει δώσει κάποιος με την θέλησή του τα στοιχεία του(πιθανότατα σε κάποιο σύνδεσμο που υπόσχεται ντόνατ),και τωρα του γυρνάει μπούμερανκ



#14 geodrem

geodrem

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 20:51:59

Aντιμετωπιζω το ιδιο ακριβως προβλημα εδω και 1,5 μηνα.Αλλαξε το εμαιλ του παιχτη μου απο μονο του και παρολες τις επιμονες προσπαθειες μου και τις επικοινωνιες που εκανα  με την υποστηριξη δεν καταλαβα ποτε πως αλλαξε απο μονο του.υστερα απο 3 χρονια ενα εμαιιλ ειναι λογικο να γινει ανενεργο η να χαθει με καποιο τροπο.παρακαλω να μου απαντησει καποιος αρμοδιος πως ειναι δυνατον αυτο


  • Αυτό αρέσει σε frosty και riniooo

#15 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 20:58:29

Aντιμετωπιζω το ιδιο ακριβως προβλημα εδω και 1,5 μηνα.Αλλαξε το εμαιλ του παιχτη μου απο μονο του και παρολες τις επιμονες προσπαθειες μου και τις επικοινωνιες που εκανα  με την υποστηριξη δεν καταλαβα ποτε πως αλλαξε απο μονο του.υστερα απο 3 χρονια ενα εμαιιλ ειναι λογικο να γινει ανενεργο η να χαθει με καποιο τροπο.παρακαλω να μου απαντησει καποιος αρμοδιος πως ειναι δυνατον αυτο

το έβαλες σε κάποιο λινκ μήπως;;το έχεις δώσει τώρα ή στο παρελθόν σε κανέναν;τα μειλ δεν αλλάζουν απο μόνα τους παιδιά.



#16 frosty

frosty

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 109 μηνύματα
  • Ομάδα:Fear of The Dark
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 461

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 21:15:17

φιλε μου σιμο ισως δεν εχεις καταλαβει ακριβως τι λενε τα παιδια.δεν ειπε κανεις οτι μπηκε καποιος απο την υποστηριξη μεσα στο εμαιλ τους.προς θεου...οτι το μειλ του παιχτη εκει που ηταν ενεργο ξαφνικα δεν υπαρχει ενω ο παικτης δεν εχει κανει κατι η να εχει υποστει μπαν.

 

φιλε μου γιωργο μιλας σοφα και τα αληθη λεγεις....ΚΑΙ αυτο εχει γινει θεμα στο φορουμ παλαιοτερα.και οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια λενε... ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η gianna1

#17 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 21:23:41

στείλε μου πμ να καταλάβω,φίλε frosty.πως διαγράφεται ενα μειλ;ποιος εχει την δυνατότητα να το αλλάξει;;;

συγνώμη αν δεν καταλαβα τι λένε τα παιδιά κ που το πάνε...πάντως μόνα τους σίγουρα δεν αλλάζουν..οπότε γιατί δεν λένε ξεκάθαρα τι πιστεύουν;;τι φοβούνται;μην τους διαγράψουν τους παίχτες;εμένα,συγνώμη που θα το πω,πιο πολύ μου μοιάζει για βρωμοδουλειά των παιχτών,παρα κατι άλλο.φυσικά αυτη είναι η εκτίμησή μου,χωρίς να έχω αποδείξεις ή ενδείξεις,απλα βαση λογικής κ εμπειρίας σε browser παιχνίδια..μπορεί να κάνω κ λάθος



#18 giorgos3

giorgos3

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 21:25:28

εχουμε ριξει χρημα και χρονο στο παιχτη  μας  και δεν μπορει  καποιος μοντερειτορ  να μας κανει  μπαν για προσωπικο του οφελος   η γαι να κερδισει  την ευνοια καποιου αλου παιχτη που τυχενει να ειναι και φιλοι αδερφια  γκομενοι .... αν ειναι να μερολθπτει ο κα8ε πχ  ριβαλ να μας τ πει καποιος υπευθυνα να σταματισουμε να παιζουμε  και να ριχνουμε το χρημα  μας 


  • Αυτό αρέσει σε gianna1 και frosty

#19 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 21:28:39

εχουμε ριξει χρημα και χρονο στο παιχτη  μας  και δεν μπορει  καποιος μοντερειτορ  να μας κανει  μπαν για προσωπικο του οφελος   η γαι να κερδισει  την ευνοια καποιου αλου παιχτη που τυχενει να ειναι και φιλοι αδερφια  γκομενοι .... αν ειναι να μερολθπτει ο κα8ε πχ  ριβαλ να μας τ πει καποιος υπευθυνα να σταματισουμε να παιζουμε  και να ριχνουμε το χρημα  μας 

στο παιχνίδι σε μπάναρε μοντερέιτορ;;;

 

τι ψαχνετε να βρειτε ψιλουσ στα αχυρα ??? καποιοι  μοντερειτορ εχουν  σχεσεισ με παιχτες και απο κει ξεκινανε ολα  ...οτι και  να ειπωθει στα τικετς  τα διαδιδουν στο σερβερ μεχρι ακι το αποριτο τον μπαν ολοι ξερουν πιος μπαναρε ποιον 

πάνω σε αυτο,παρόλο που αν συμβαίνει δεν είναι σωστό,δεν ειναι η αιτία του μπαναρίσματος η σχέση του παιχτη με τον μοντ,κάτι θα εχει κάνει ο παίχτης για να το φάει



#20 gianna1

gianna1

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • Τοποθεσίαvolos
  • Ομάδα:Fear Of The Dark
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:gianna1
Φήμη: 47

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2016 - 21:36:53

Παιδια εχετε και οι 2 δικιο με τον τροπο σας ο καθενας. 

 

Αλλο μπαν εκει μπορει να υπαρχει κατι μη σωστο απο τον παικτη και αλλο να εισαι νομιμος και καποιο πρωι να μη μπορεις να παιξεις και να σου λεει δεν υπαρχει αυτο το εμαιλ βαλε το σωστο .

 

Οσο για το θεμα αν γινονται χαρες αυτο μας παει αλλου παλι....εδω μεσα χαλαμε χρημα και χρονο και αν συμβαινει αυτο ναι συμφωνω να μας το πουν να σταματησουμε !!!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η frosty, wouaaaaou, riniooo και σε άλλον ένα




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες