Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Είναι μεγάαααλη ιστορία !

Συνέχεια Παιχνίδι Ιστορία

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
201 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#121 R16

R16

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:R16
Φήμη: 9

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2015 - 12:45:45

Πριν από πολλά χρόνια, ο προπάππους μου είχε αφήσει ένα δώρο στον πατέρα μου και σήμερα που είναι τα γενέθλια μου, ήρθε η ώρα για να πάρω αυτό το δώρο, που υπάρχει τόσα πολλά χρόνια. Είμαι πολύ παράξενος να δω τι είναι, όμως, την ώρα που πήγα να το ανοίξω, ήρθε η θεία μου τρεχάτη και μου φώναξε «Όχι ! Μην το ανοίξεις !». Εγώ την ρώτησα «Γιατί;» κι εκείνη απάντησε «Ο θρύλος λέει ότι για να το ανοίξεις θα πρέπει πρώτα να πας στον ταφο του προπαππου σου και να τον σκαψεις. Μεσα υπαρχει ενα κουτι, μεσα στο κουτι υπαρχει η δυναμη του "Μεγαλου Πολεμου", με αυτην την δυναμη ο Θεος Διας εσωσε τον κοσμο απο τους τιτανες!!! :O Ομως, για να το ανοιξεις πρεπει να βρεις το κλειδι που ειναι κριμενο στο στον κατω κοσμο και να ακολουθήσεις μια σειρά από δύσκολες αποστολές. Είναι μια μεγάλη, δύσκολη περιπέτεια ...!». «ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ !;!;!» φώναξα εγώ. Ο πατέρας μου με διαβεβαίωσε και μου είπε «Θα είναι όμως μία διαφορετική περιπέτεια. Θα πρέπει να αντιμετωπίσεις αρχικά τον Κέρβερο , μετά τα λιοντάρια και στο τέλος πρέπει να περάσεις από τις σειρήνες που θα σε μαγέψουν και θα προσπαθήσουν να πάρουν το δώρο ... Αφού εχεις περασει αυτα τα εμποδια, πρεπει να πας στο παλατι της Περσεφονης να μπεις μεσα στην μαγικη πυλη που σε οδηγει μεσα στον Ολυμπο. Ο Ολυμπος ηταν παντα κουφιος, εκει μεσα κρυβετε ο πηγασος. Ανεβα στον πηγασο, θα σε οδηγησει στο νησι των Σαγακφεκ. Εκει θα συναντήσεις τον Ταίρι Μπιν Ταίρι Μπομ, πρεπει να τον σωσεις, πριν η σατανικη μαγισσα kellipop του παρει τα φουξογαλαζοκοκκινομαυρα ματια του για να φτιαξει το φιλτρο απειρης ενεργειας! Έπειτα, αφού την σκοτώσεις :( , θα πρέπει να βρεις μέσα στο κάστρο της το κλειδί για την πόρτα του κάτω κόσμου. Δυστυχώς, θα πρέπει να βρεις και την πόρτα του κάτω κόσμου. Εκεί, η σατανική μάγισσα θα σου έχει ετοιμάσει διάφορες διάφορες "μάχες", θα πρέπει δηλαδή να αντιμετωπίσεις κάποιους ακόμα κακούς. Αλλά η αποστολή σου δεν θα είναι πολύ μεγάλη ακόμα. Αφού αντιμετωπίσεις τους κακούς, θα πρέπει να επισκεφτείς το παλάτι του Άδη και πολύ κρυφά να βρεις και να αρπάξεις το κλειδί. Η πόρτα για τον γυρισμό θα βρίσκεται στην πίσω αυλή του παλατιού και θα σε οδηγήσει ... στην τουαλέτα του σπιτιού». Άφου τα άκουσα όλα αυτά είπα, λίγο τρομοκρατημένος «ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ B)». Πριν προλάβω να τελειώσω την φράση μου έγινε ένας τεράστιος σεισμός (για την ακρίβεια 20 ρίχτερ :P) και με μετέφερε αμέσως στην πρώτη μου μονομαχία. Έπρεπε να μονομαχίσω με τον Κέρβερο, τον γλυκούλη κατά την γνώμη μου σκυλάκο με τα τρία κεφάλια. Όμως ξαφνικά το θυμήθηκα : δεν είχα όπλο ! Και τότε μου ήρθε η φαϊνή ιδέα, να πάρω το κόκκαλο που είχε φάει και να το χρησιμοποιήσω ως όπλο.. Μετά όμως δεν μπορούσα να συνεχίσω με αυτό, επειδή το έσπασε με τα δόντια του, όταν τον χτύπησα στο κεφάλι. Ο Κέρβερος ήταν έτοιμος να με διαλύσει, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Ώσπου ξαφνικά, εμφανίστηκε ο Ταίρι Μπιν Ταίρι Μπομ και ήρθε να με βοηθήσει επειδή τον είχα σώσει από την κακιά kellipop, εκείνος μου έδωσε ένα μεγάλο όπλο (κάτι σαν μπαζούκα) και με μια βολή νίκησα τον Κέρβερο. Ξαφνικά, άνοιξε η γη στα δύο, και βρέθηκα στο επόμενο στάδιο, οπού έπρεπε να πολεμήσω με τα λιοντάρια. Αρχικά δεν υπήρχε κάποια δυσκολία, όμως στην συνέχεια τα πράγματα δυσκόλεψαν γιατί εμφανίστηκε το αφεντικό αυτών των άγριων λιονταριών ο Λιονταρίστας ο Μοχθηρός του Σκότους και του Θανάτου.Εγώ μόλις τον είδα πανικοβλήθηκα επειδή ήταν τεράστιος, στην συνέχεια όμως, κατάφερα και τον νίκησα χάρης την εξαιρετική σφεντόνα που είχα φτιάξει μόνος μου από τσιμέντο και πέτρες, τον πέτυχα ακριβώς στο μάτι, και νομίζω φαντάζεστε πόσο θα πόναγε. Τώρα, το μόνο που μένει είναι να περάσω από τις σειρήνες για να φτάσω στον τάφο του προπάππου μου. Σε όλη την διαδρομή δεν είχε συμβεί τίποτα, και νόμιζα ότι δεν θα εμφανιζόντουσαν. Όμως, μόλις έφτασα στην εξώπορτα του νεκροταφείου, εμφανίστηκαν και ήταν πολύ τρομαχτικές, με εμπόδισαν να μπω στο νεκροταφείο και ήταν έτοιμες να μου πάρουν το δώρο ώσπου το φάνταςσμα του προπάππου μου εμφανίστηκε και της απομάκρυνε με βιες κλοτσιες

#122 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2015 - 13:02:06

Πριν από πολλά χρόνια, ο προπάππους μου είχε αφήσει ένα δώρο στον πατέρα μου και σήμερα που είναι τα γενέθλια μου, ήρθε η ώρα για να πάρω αυτό το δώρο, που υπάρχει τόσα πολλά χρόνια. Είμαι πολύ παράξενος να δω τι είναι, όμως, την ώρα που πήγα να το ανοίξω, ήρθε η θεία μου τρεχάτη και μου φώναξε «Όχι ! Μην το ανοίξεις !». Εγώ την ρώτησα «Γιατί;» κι εκείνη απάντησε «Ο θρύλος λέει ότι για να το ανοίξεις θα πρέπει πρώτα να πας στον ταφο του προπαππου σου και να τον σκαψεις. Μεσα υπαρχει ενα κουτι, μεσα στο κουτι υπαρχει η δυναμη του "Μεγαλου Πολεμου", με αυτην την δυναμη ο Θεος Διας εσωσε τον κοσμο απο τους τιτανες!!!  :O Ομως, για να το ανοιξεις πρεπει να βρεις το κλειδι που ειναι κριμενο στο στον κατω κοσμο και να ακολουθήσεις μια σειρά από δύσκολες αποστολές. Είναι μια μεγάλη, δύσκολη περιπέτεια ...!». «ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ !;!;!» φώναξα εγώ. Ο πατέρας μου με διαβεβαίωσε και μου είπε «Θα είναι όμως μία διαφορετική περιπέτεια. Θα πρέπει να αντιμετωπίσεις αρχικά τον Κέρβερο , μετά τα λιοντάρια και στο τέλος πρέπει να περάσεις από τις σειρήνες που θα σε μαγέψουν και θα προσπαθήσουν να πάρουν το δώρο ... Αφού εχεις περασει αυτα τα εμποδια, πρεπει να πας στο παλατι της Περσεφονης να μπεις μεσα στην μαγικη πυλη που σε οδηγει μεσα στον Ολυμπο. Ο Ολυμπος ηταν παντα κουφιος, εκει μεσα κρυβετε ο πηγασος. Ανεβα στον πηγασο, θα σε οδηγησει στο νησι των Σαγακφεκ. Εκει θα συναντήσεις τον Ταίρι Μπιν Ταίρι Μπομ, πρεπει να τον σωσεις, πριν η σατανικη μαγισσα kellipop του παρει τα φουξογαλαζοκοκκινομαυρα ματια του για να φτιαξει το φιλτρο απειρης ενεργειας! Έπειτα, αφού την σκοτώσεις  :( , θα πρέπει να βρεις μέσα στο κάστρο της το κλειδί για την πόρτα του κάτω κόσμου. Δυστυχώς, θα πρέπει να βρεις και την πόρτα του κάτω κόσμου. Εκεί, η σατανική μάγισσα θα σου έχει ετοιμάσει διάφορες διάφορες "μάχες", θα πρέπει δηλαδή να αντιμετωπίσεις κάποιους ακόμα κακούς. Αλλά η αποστολή σου δεν θα είναι πολύ μεγάλη ακόμα. Αφού αντιμετωπίσεις τους κακούς, θα πρέπει να επισκεφτείς το παλάτι του Άδη και πολύ κρυφά να βρεις και να αρπάξεις το κλειδί. Η πόρτα για τον γυρισμό θα βρίσκεται στην πίσω αυλή του παλατιού και θα σε οδηγήσει ... στην τουαλέτα του σπιτιού». Άφου τα άκουσα όλα αυτά είπα, λίγο τρομοκρατημένος «ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ  B)». Πριν προλάβω να τελειώσω την φράση μου έγινε ένας τεράστιος σεισμός (για την ακρίβεια 20 ρίχτερ  :P) και με μετέφερε αμέσως στην πρώτη μου μονομαχία. Έπρεπε να μονομαχίσω με τον Κέρβερο, τον γλυκούλη κατά την γνώμη μου σκυλάκο με τα τρία κεφάλια. Όμως ξαφνικά το θυμήθηκα : δεν είχα όπλο ! Και τότε μου ήρθε η φαϊνή ιδέα, να πάρω το κόκκαλο που είχε φάει και να το χρησιμοποιήσω ως όπλο.. Μετά όμως δεν μπορούσα να συνεχίσω με αυτό, επειδή το έσπασε με τα δόντια του, όταν τον χτύπησα στο κεφάλι. Ο Κέρβερος ήταν έτοιμος να με διαλύσει, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Ώσπου ξαφνικά, εμφανίστηκε ο Ταίρι Μπιν Ταίρι Μπομ και ήρθε να με βοηθήσει επειδή τον είχα σώσει από την κακιά kellipop, εκείνος μου έδωσε ένα μεγάλο όπλο (κάτι σαν μπαζούκα) και με μια βολή νίκησα τον Κέρβερο. Ξαφνικά, άνοιξε η γη στα δύο, και βρέθηκα στο επόμενο στάδιο, οπού έπρεπε να πολεμήσω με τα λιοντάρια. Αρχικά δεν υπήρχε κάποια δυσκολία, όμως στην συνέχεια τα πράγματα δυσκόλεψαν γιατί εμφανίστηκε το αφεντικό αυτών των άγριων λιονταριών ο Λιονταρίστας ο Μοχθηρός του Σκότους και του Θανάτου.Εγώ μόλις τον είδα πανικοβλήθηκα επειδή ήταν τεράστιος, στην συνέχεια όμως, κατάφερα και τον νίκησα χάρης την εξαιρετική σφεντόνα που είχα φτιάξει μόνος μου από τσιμέντο και πέτρες, τον πέτυχα ακριβώς στο μάτι, και νομίζω φαντάζεστε πόσο θα πόναγε. Τώρα, το μόνο που μένει είναι να περάσω από τις σειρήνες για να φτάσω στον τάφο του προπάππου μου. Σε όλη την διαδρομή δεν είχε συμβεί τίποτα, και νόμιζα ότι δεν θα εμφανιζόντουσαν. Όμως, μόλις έφτασα στην εξώπορτα του νεκροταφείου, εμφανίστηκαν και ήταν πολύ τρομαχτικές, με εμπόδισαν να μπω στο νεκροταφείο και ήταν έτοιμες να μου πάρουν το δώρο ώσπου το φάντασμα του προπάππου μου εμφανίστηκε και της απομάκρυνε με βιες κλοτσιες.Εγώ τότε είπα στο φάντασμα του προπάππου μου ""...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#123 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2015 - 13:14:32

Πριν από πολλά χρόνια, ο προπάππους μου είχε αφήσει ένα δώρο στον πατέρα μου και σήμερα που είναι τα γενέθλια μου, ήρθε η ώρα για να πάρω αυτό το δώρο, που υπάρχει τόσα πολλά χρόνια. Είμαι πολύ παράξενος να δω τι είναι, όμως, την ώρα που πήγα να το ανοίξω, ήρθε η θεία μου τρεχάτη και μου φώναξε «Όχι ! Μην το ανοίξεις !». Εγώ την ρώτησα «Γιατί;» κι εκείνη απάντησε «Ο θρύλος λέει ότι για να το ανοίξεις θα πρέπει πρώτα να πας στον ταφο του προπαππου σου και να τον σκαψεις. Μεσα υπαρχει ενα κουτι, μεσα στο κουτι υπαρχει η δυναμη του "Μεγαλου Πολεμου", με αυτην την δυναμη ο Θεος Διας εσωσε τον κοσμο απο τους τιτανες!!!  :O Ομως, για να το ανοιξεις πρεπει να βρεις το κλειδι που ειναι κριμενο στο στον κατω κοσμο και να ακολουθήσεις μια σειρά από δύσκολες αποστολές. Είναι μια μεγάλη, δύσκολη περιπέτεια ...!». «ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ !;!;!» φώναξα εγώ. Ο πατέρας μου με διαβεβαίωσε και μου είπε «Θα είναι όμως μία διαφορετική περιπέτεια. Θα πρέπει να αντιμετωπίσεις αρχικά τον Κέρβερο , μετά τα λιοντάρια και στο τέλος πρέπει να περάσεις από τις σειρήνες που θα σε μαγέψουν και θα προσπαθήσουν να πάρουν το δώρο ... Αφού εχεις περασει αυτα τα εμποδια, πρεπει να πας στο παλατι της Περσεφονης να μπεις μεσα στην μαγικη πυλη που σε οδηγει μεσα στον Ολυμπο. Ο Ολυμπος ηταν παντα κουφιος, εκει μεσα κρυβετε ο πηγασος. Ανεβα στον πηγασο, θα σε οδηγησει στο νησι των Σαγακφεκ. Εκει θα συναντήσεις τον Ταίρι Μπιν Ταίρι Μπομ, πρεπει να τον σωσεις, πριν η σατανικη μαγισσα kellipop του παρει τα φουξογαλαζοκοκκινομαυρα ματια του για να φτιαξει το φιλτρο απειρης ενεργειας! Έπειτα, αφού την σκοτώσεις  :( , θα πρέπει να βρεις μέσα στο κάστρο της το κλειδί για την πόρτα του κάτω κόσμου. Δυστυχώς, θα πρέπει να βρεις και την πόρτα του κάτω κόσμου. Εκεί, η σατανική μάγισσα θα σου έχει ετοιμάσει διάφορες διάφορες "μάχες", θα πρέπει δηλαδή να αντιμετωπίσεις κάποιους ακόμα κακούς. Αλλά η αποστολή σου δεν θα είναι πολύ μεγάλη ακόμα. Αφού αντιμετωπίσεις τους κακούς, θα πρέπει να επισκεφτείς το παλάτι του Άδη και πολύ κρυφά να βρεις και να αρπάξεις το κλειδί. Η πόρτα για τον γυρισμό θα βρίσκεται στην πίσω αυλή του παλατιού και θα σε οδηγήσει ... στην τουαλέτα του σπιτιού». Άφου τα άκουσα όλα αυτά είπα, λίγο τρομοκρατημένος «ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ  B)». Πριν προλάβω να τελειώσω την φράση μου έγινε ένας τεράστιος σεισμός (για την ακρίβεια 20 ρίχτερ  :P) και με μετέφερε αμέσως στην πρώτη μου μονομαχία. Έπρεπε να μονομαχίσω με τον Κέρβερο, τον γλυκούλη κατά την γνώμη μου σκυλάκο με τα τρία κεφάλια. Όμως ξαφνικά το θυμήθηκα : δεν είχα όπλο ! Και τότε μου ήρθε η φαϊνή ιδέα, να πάρω το κόκκαλο που είχε φάει και να το χρησιμοποιήσω ως όπλο.. Μετά όμως δεν μπορούσα να συνεχίσω με αυτό, επειδή το έσπασε με τα δόντια του, όταν τον χτύπησα στο κεφάλι. Ο Κέρβερος ήταν έτοιμος να με διαλύσει, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Ώσπου ξαφνικά, εμφανίστηκε ο Ταίρι Μπιν Ταίρι Μπομ και ήρθε να με βοηθήσει επειδή τον είχα σώσει από την κακιά kellipop, εκείνος μου έδωσε ένα μεγάλο όπλο (κάτι σαν μπαζούκα) και με μια βολή νίκησα τον Κέρβερο. Ξαφνικά, άνοιξε η γη στα δύο, και βρέθηκα στο επόμενο στάδιο, οπού έπρεπε να πολεμήσω με τα λιοντάρια. Αρχικά δεν υπήρχε κάποια δυσκολία, όμως στην συνέχεια τα πράγματα δυσκόλεψαν γιατί εμφανίστηκε το αφεντικό αυτών των άγριων λιονταριών ο Λιονταρίστας ο Μοχθηρός του Σκότους και του Θανάτου.Εγώ μόλις τον είδα πανικοβλήθηκα επειδή ήταν τεράστιος, στην συνέχεια όμως, κατάφερα και τον νίκησα χάρης την εξαιρετική σφεντόνα που είχα φτιάξει μόνος μου από τσιμέντο και πέτρες, τον πέτυχα ακριβώς στο μάτι, και νομίζω φαντάζεστε πόσο θα πόναγε. Τώρα, το μόνο που μένει είναι να περάσω από τις σειρήνες για να φτάσω στον τάφο του προπάππου μου. Σε όλη την διαδρομή δεν είχε συμβεί τίποτα, και νόμιζα ότι δεν θα εμφανιζόντουσαν. Όμως, μόλις έφτασα στην εξώπορτα του νεκροταφείου, εμφανίστηκαν και ήταν πολύ τρομαχτικές, με εμπόδισαν να μπω στο νεκροταφείο και ήταν έτοιμες να μου πάρουν το δώρο ώσπου το φάντασμα του προπάππου μου εμφανίστηκε και της απομάκρυνε με βιες κλοτσιες. Εγώ τότε είπα στο φάντασμα του προπάππου μου: «Μπορώ να ανοίξω τώρα το δώρο;» Εκείνος μου έγνεψε καταφατικά κι εγώ πριν το ανοίξω, βρέθηκα με κάποιο τρόπο μαγείας πίσω στο σπίτι μου. Μόλις το άνοιξα είδα μέσα ένα κομματάκι χαρτί που έγραφε: "හොඳම දේ නොව, දේවල්" Στην αρχή δεν κατάλαβα τίποτα, μετά όμως, με την δύναμη του προπάππου μου, κατάλαβα ότι έλεγε: "Με την πιστή καταφέρνεις τα πάντα". Δεν θα ξεχάσω ποτέ αυτή την φράση. 
 
Τέλος


#124 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2015 - 13:33:59

Ώρα για την επόμενη ιστορία. 

 

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά ...


  • Αυτό αρέσει σε aris2 και kellipop

#125 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 22 Μάιος 2015 - 13:36:41

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#126 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2015 - 07:55:39

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ...


Γεια ;)


#127 R16

R16

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:R16
Φήμη: 9

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2015 - 13:11:51

ύτηκε Σήμερα, 10:55 πμ
Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16

#128 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2015 - 14:08:11

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#129 atre151

atre151

    Ο Κλόουν της χρονιάς

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 418 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη - Thessaloniki
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:XxPUNISHERxX
Φήμη: 301

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2015 - 15:08:50

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε...

Spoiler


#130 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2015 - 15:23:49

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω :P :P "αλλά...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#131 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2015 - 16:30:56

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε...



#132 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2015 - 18:14:25

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση.

"Do More Of What Makes You Happy !"


#133 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 09:04:56

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση. O Spiro1 ηταν επιστημονας της εποχης μας, δουλευε επι 25 χρονια σε μια χρονομηχανομπουρδα. Μια μερα οι συναδελφοι του πηγαν στο εργαστηρι του, και ειδαν την μηχανη ανοιχτη και τα γυαλια του Spiro1 στο πάτωμα, λενε πως το φως τον τρελανε και ηθελε να παιξει κρυφτο. Ο πανέμορφος aris2 και η kellipop ειπαν στον Spiro1 αν τους άφηνε να φυγουν θα του εδιναν την χρονομηχανη για να γυρισει και αυτος πισω και να δει την αγαπημενη του, την Ερατω. Ως αντάλλαγμα ηθελε την Ντινα και τον psychedelic malousis. Εμεις που ειμαστε εξυπνοι ειπαμε "Ενταξει" 


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#134 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 09:17:29

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά «Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;». Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση, Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση. O Spiro1 ηταν επιστημονας της εποχης μας, δουλευε επι 25 χρονια σε μια χρονομηχανομπουρδα. Μια μερα οι συναδελφοι του πηγαν στο εργαστηρι του, και ειδαν την μηχανη ανοιχτη και τα γυαλια του Spiro1 στο πάτωμα, λενε πως το φως τον τρελανε και ηθελε να παιξει κρυφτο. Ο πανέμορφος aris2 και η kellipop ειπαν στον Spiro1 αν τους άφηνε να φυγουν θα του εδιναν την χρονομηχανη για να γυρισει και αυτος πισω και να δει την αγαπημενη του, την Ερατω. Ως αντάλλαγμα ηθελε την dina και τον psychedelic malousi. Εμεις που ειμαστε εξυπνοι ειπαμε "Ενταξει". Και όλα έγιναν, όπως τα συμφώνησαν, ο aris2, η kellipop έφυγαν καθώς και o Spiro1 πήρε την χρονομηχανή και γύρισε πίσω. Τώρα, η dina και ο Psychedelic Malousis, είχαν μείνει μονάχοι τους. Και ήθελαν να πάρουν εκδίκηση για την απάτη των "φίλων" τους. Το πρώτο που έκαναν ήταν να ...



#135 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 09:22:19

Εγραψα και εγω πιο πανω


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#136 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 10:14:00

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά «Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;». Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση, Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση. O Spiro1 ηταν επιστημονας της εποχης μας, δουλευε επι 25 χρονια σε μια χρονομηχανομπουρδα. Μια μερα οι συναδελφοι του πηγαν στο εργαστηρι του, και ειδαν την μηχανη ανοιχτη και τα γυαλια του Spiro1 στο πάτωμα, λενε πως το φως τον τρελανε και ηθελε να παιξει κρυφτο. Ο πανέμορφος aris2 και η kellipop ειπαν στον Spiro1 αν τους άφηνε να φυγουν θα του εδιναν την χρονομηχανη για να γυρισει και αυτος πισω και να δει την αγαπημενη του, την Ερατω. Ως αντάλλαγμα ηθελε την dina και τον psychedelic malousi. Εμεις που ειμαστε εξυπνοι ειπαμε "Ενταξει". Και όλα έγιναν, όπως τα συμφώνησαν, ο aris2, η kellipop έφυγαν καθώς και o Spiro1 πήρε την χρονομηχανή και γύρισε πίσω. Τώρα, η dina και ο Psychedelic Malousis, είχαν μείνει μονάχοι τους. Και ήθελαν να πάρουν εκδίκηση για την απάτη των "φίλων" τους. Το πρώτο που έκαναν ήταν να ζητησουν την βοηθεια των R16, atre151 και του ΠειραγμενουΤρακτερ. Εκεινη δεχθηκαν, επειδη ο spiro1 τους προδωσε. Ομως ειχαν κανονισει να σκοτωσουν την ντινα και τον psychedelic malousis και να βγουν μονητους και να κατακτησουν την εποχη μας. Αμα κατακτήσουν την γη στην εποχη μας, θα αλλαξει και η ροη του χρονου, αρα το 4015 μπορει η γη να μην υπαρχει. :( Δυστυχώς η ντινα και ο Psychedelic malousis έφτιαξαν την χρονομηχανομπουρδα και ολα τα ατομα αρχισαν να τους βαρανε. Ειχαν λιποθυμησει οι κακοι ηρθαν στην εποχη μας για εκδικηση. Ολοι τσιριζαν, καταστρεψαν σχεδον ολη την πολη. Ο Σπιρο1 δεν μπορουσε να βλεπει τους συμπολιτες του να τραυματιζονται εξαιτιας του και μας ειπε πως ηθελε να παραδοθεί. Η Ερατω εκλαιγε εγω εβλεπα Αrrow και η kellipop λιμαρε τα νυχια της...  


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#137 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 11:04:05

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά «Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;». Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση, Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση. O Spiro1 ηταν επιστημονας της εποχης μας, δουλευε επι 25 χρονια σε μια χρονομηχανομπουρδα. Μια μερα οι συναδελφοι του πηγαν στο εργαστηρι του, και ειδαν την μηχανη ανοιχτη και τα γυαλια του Spiro1 στο πάτωμα, λενε πως το φως τον τρελανε και ηθελε να παιξει κρυφτο. Ο πανέμορφος aris2 και η kellipop ειπαν στον Spiro1 αν τους άφηνε να φυγουν θα του εδιναν την χρονομηχανη για να γυρισει και αυτος πισω και να δει την αγαπημενη του, την Ερατω. Ως αντάλλαγμα ηθελε την dina και τον psychedelic malousi. Εμεις που ειμαστε εξυπνοι ειπαμε "Ενταξει". Και όλα έγιναν, όπως τα συμφώνησαν, ο aris2, η kellipop έφυγαν καθώς και o Spiro1 πήρε την χρονομηχανή και γύρισε πίσω. Τώρα, η dina και ο Psychedelic Malousis, είχαν μείνει μονάχοι τους. Και ήθελαν να πάρουν εκδίκηση για την απάτη των "φίλων" τους. Το πρώτο που έκαναν ήταν να ζητησουν την βοηθεια των R16, atre151 και του ΠειραγμενουΤρακτερ. Εκεινη δεχθηκαν, επειδη ο spiro1 τους προδωσε. Ομως ειχαν κανονισει να σκοτωσουν την ντινα και τον psychedelic malousis και να βγουν μονητους και να κατακτησουν την εποχη μας. Αμα κατακτήσουν την γη στην εποχη μας, θα αλλαξει και η ροη του χρονου, αρα το 4015 μπορει η γη να μην υπαρχει. :( Δυστυχώς η ντινα και ο Psychedelic malousis έφτιαξαν μια χρονομηχανομπουρδα και ολα τα ατομα αρχισαν τους βαρανε. Ειχαν λιποθυμησει οι κακοι ηρθαν στην εποχη μας για εκδικηση. Ολοι τσιριζαν, καταστρεψαν σχεδον ολη την πολη. Ο Σπιρο1 δεν μπορουσε να βλεπει τους συμπολιτες του να τραυματιζονται εξαιτιας του και μας ειπε πως ηθελε να παραδοθεί. Η Ερατω εκλαιγε ο aris2 εβλεπα Αrrow και η kellipop λιμαρε τα νυχια της ... Αλλά τότε κατάλαβαν το λάθος τους. Πρόδωσαν τους φίλους τους για μια χρονομηχανομπούρδα. Και ήξεραν πως έπρεπε να επανορθώσουν. Γι' αυτό με την ταχύτητα του Flash έφτασαν στο πεδίο της μάχης την πιο κατάλληλη στιγμή, την ώρα που ο R16 και οι φίλοι του ήταν έτοιμοι να σκοτώσουν την dina και τον Malousi. Αμέσως έτρεξαν και με κινήσεις του kajufu (πολεμική τέχνη που συνδιάζε κινήσεις του karate-judo-kung fu) έσωσαν τους φίλους τους. Η dina θυμωμένη τότε τους είπε "

"Do More Of What Makes You Happy !"


#138 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 11:06:47

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά «Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;». Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση, Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση. O Spiro1 ηταν επιστημονας της εποχης μας, δουλευε επι 25 χρονια σε μια χρονομηχανομπουρδα. Μια μερα οι συναδελφοι του πηγαν στο εργαστηρι του, και ειδαν την μηχανη ανοιχτη και τα γυαλια του Spiro1 στο πάτωμα, λενε πως το φως τον τρελανε και ηθελε να παιξει κρυφτο. Ο πανέμορφος aris2 και η kellipop ειπαν στον Spiro1 αν τους άφηνε να φυγουν θα του εδιναν την χρονομηχανη για να γυρισει και αυτος πισω και να δει την αγαπημενη του, την Ερατω. Ως αντάλλαγμα ηθελε την dina και τον psychedelic malousi. Εμεις που ειμαστε εξυπνοι ειπαμε "Ενταξει". Και όλα έγιναν, όπως τα συμφώνησαν, ο aris2, η kellipop έφυγαν καθώς και o Spiro1 πήρε την χρονομηχανή και γύρισε πίσω. Τώρα, η dina και ο Psychedelic Malousis, είχαν μείνει μονάχοι τους. Και ήθελαν να πάρουν εκδίκηση για την απάτη των "φίλων" τους. Το πρώτο που έκαναν ήταν να ζητησουν την βοηθεια των R16, atre151 και του ΠειραγμενουΤρακτερ. Εκεινη δεχθηκαν, επειδη ο spiro1 τους προδωσε. Ομως ειχαν κανονισει να σκοτωσουν την ντινα και τον psychedelic malousis και να βγουν μονητους και να κατακτησουν την εποχη μας. Αμα κατακτήσουν την γη στην εποχη μας, θα αλλαξει και η ροη του χρονου, αρα το 4015 μπορει η γη να μην υπαρχει.  :( Δυστυχώς η ντινα και ο Psychedelic malousis έφτιαξαν μια χρονομηχανομπουρδα και ολα τα ατομα αρχισαν τους βαρανε. Ειχαν λιποθυμησει οι κακοι ηρθαν στην εποχη μας για εκδικηση. Ολοι τσιριζαν, καταστρεψαν σχεδον ολη την πολη. Ο Σπιρο1 δεν μπορουσε να βλεπει τους συμπολιτες του να τραυματιζονται εξαιτιας του και μας ειπε πως ηθελε να παραδοθεί. Η Ερατω εκλαιγε ο aris2 εβλεπε Αrrow και η kellipop λιμαρε τα νυχια της ... Αλλά τότε κατάλαβαν το λάθος τους. Πρόδωσαν τους φίλους τους για μια χρονομηχανομπούρδα. Και ήξεραν πως έπρεπε να επανορθώσουν. Γι' αυτό με την ταχύτητα του Flash έφτασαν στο πεδίο της μάχης την πιο κατάλληλη στιγμή, την ώρα που ο R16 και οι φίλοι του ήταν έτοιμοι να σκοτώσουν την dina και τον Malousi. Αμέσως έτρεξαν και με κινήσεις του kajufu (πολεμική τέχνη που συνδιάζε κινήσεις του karate-judo-kung fu) έσωσαν τους φίλους τους. Η dina θυμωμένη τότε τους είπε "Μου σκισατε την τσαντα, και μου επεσαν ολοι οι πυραυλοι! Ξερετε ποσα ντονατς ξοδεψα για τους πυραυλους?? Ε?"


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#139 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 11:14:34

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά «Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;». Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση, Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση. O Spiro1 ηταν επιστημονας της εποχης μας, δουλευε επι 25 χρονια σε μια χρονομηχανομπουρδα. Μια μερα οι συναδελφοι του πηγαν στο εργαστηρι του, και ειδαν την μηχανη ανοιχτη και τα γυαλια του Spiro1 στο πάτωμα, λενε πως το φως τον τρελανε και ηθελε να παιξει κρυφτο. Ο πανέμορφος aris2 και η kellipop ειπαν στον Spiro1 αν τους άφηνε να φυγουν θα του εδιναν την χρονομηχανη για να γυρισει και αυτος πισω και να δει την αγαπημενη του, την Ερατω. Ως αντάλλαγμα ηθελε την dina και τον psychedelic malousi. Εμεις που ειμαστε εξυπνοι ειπαμε "Ενταξει". Και όλα έγιναν, όπως τα συμφώνησαν, ο aris2, η kellipop έφυγαν καθώς και o Spiro1 πήρε την χρονομηχανή και γύρισε πίσω. Τώρα, η dina και ο Psychedelic Malousis, είχαν μείνει μονάχοι τους. Και ήθελαν να πάρουν εκδίκηση για την απάτη των "φίλων" τους. Το πρώτο που έκαναν ήταν να ζητησουν την βοηθεια των R16, atre151 και του ΠειραγμενουΤρακτερ. Εκεινη δεχθηκαν, επειδη ο spiro1 τους προδωσε. Ομως ειχαν κανονισει να σκοτωσουν την ντινα και τον psychedelic malousis και να βγουν μονητους και να κατακτησουν την εποχη μας. Αμα κατακτήσουν την γη στην εποχη μας, θα αλλαξει και η ροη του χρονου, αρα το 4015 μπορει η γη να μην υπαρχει. :( Δυστυχώς η ντινα και ο Psychedelic malousis έφτιαξαν μια χρονομηχανομπουρδα και ολα τα ατομα αρχισαν τους βαρανε. Ειχαν λιποθυμησει οι κακοι ηρθαν στην εποχη μας για εκδικηση. Ολοι τσιριζαν, καταστρεψαν σχεδον ολη την πολη. Ο Σπιρο1 δεν μπορουσε να βλεπει τους συμπολιτες του να τραυματιζονται εξαιτιας του και μας ειπε πως ηθελε να παραδοθεί. Η Ερατω εκλαιγε ο aris2 εβλεπε Αrrow και η kellipop λιμαρε τα νυχια της ... Αλλά τότε κατάλαβαν το λάθος τους. Πρόδωσαν τους φίλους τους για μια χρονομηχανομπούρδα. Και ήξεραν πως έπρεπε να επανορθώσουν. Γι' αυτό με την ταχύτητα του Flash έφτασαν στο πεδίο της μάχης την πιο κατάλληλη στιγμή, την ώρα που ο R16 και οι φίλοι του ήταν έτοιμοι να σκοτώσουν την dina και τον Malousi. Αμέσως έτρεξαν και με κινήσεις του kajufu (πολεμική τέχνη που συνδιάζε κινήσεις του karate-judo-kung fu) έσωσαν τους φίλους τους. Η dina θυμωμένη τότε τους είπε "Μου σκισατε την τσαντα, και μου επεσαν ολοι οι πυραυλοι! Ξερετε ποσα ντονατς ξοδεψα για τους πυραυλους?? Ε?". Η kellipop της απάντησε "Ξέρουμε, ξέρουμε. 1 ντόνατ για τον καθένα, και είχες οκτώ άρα 8 ντόνατ. Και πάλι όμως σας σώσαμε ; Δεν χαίρεστε ;;". Ο Malousis είπε "Χαιρόμαστε, αλλά...

"Do More Of What Makes You Happy !"


#140 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 24 Μάιος 2015 - 11:16:36

Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά «Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;». Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση, Μια μέρα, συγκεκριμένα, στις 22/5/2015, συνέβη κάτι τρομερό! Ιδρύθηκε η χρονομηχανή από μια ιαπωνική εταιρεία, την 愛と平和, και ο Psychedelic Malousis, η dina, η kellipop και ο aris2 ήταν οι πρώτοι που την χρησιμοποίησαν. Πήγαν στον μέλλον, για την ακρίβεια, 2000 χρόνια μπροστά! Δηλαδή, στις 22/5/4015. Όμως, εκεί συνάντησαν κάποιους μοχθηρούς πολεμιστές, όπως το ΠειραγμένοΤρακτέρ, τον R16 και τον atre151, οι οποίοι πολεμούσαν για τον τόπο τους και νόμιζαν ότι θα τους τον κλέβανε. Όρμησαν κατευθείαν πάνω τους αλλά η dina είχε πάνω της ένα όπλο με παραλυτικές ακτίνες έτσι χτύπησε το σατανικό ΠειραγμένοΤρακτέρ που δεν ήταν παρά ο βοηθός του R16.Όταν ο atre151 είδε τι έπαθε το ΠειραγμένοΤρακτέρ ορμησε στην dina και με μερικες κινησεις Τσιν Που Φι Κου (μελλοντικη πολεμικη τεχνη) την εριξε κατω... Οταν ομως αυτη σηκωθηκε του είπε "Τώρα θα σε σκοτώσω"αλλά εκείνη τη στιγμή, μια σκοτεινή φιγούρα εμφανίστηκε, και άνοιξε μια σχισμή στο έδαφος, χωρίζοντας τους αντιπάλους! Πριν καν οι ήρωες μας προλάβουν να κοιτάξουν προς τον μυστηριώδη άνθρωπο, εκείνος είχε εξαφανιστεί! Τότε, το ΠειραγμένοΤρακτέρ είπε στους συμμάχους του "Θα ήταν ο Spiro1, ποτέ δεν θέλει να μπλεκόμαστε σε μάχες με αγνώστους...". Τότε ο Psychedelic Malousis τους φώναξε από μακριά "Πρέπει να συνεχίσουμε την μάχη ... αλλά πως ;;". Η kellipop και ο aris2 ήξεραν την λύση. O Spiro1 ηταν επιστημονας της εποχης μας, δουλευε επι 25 χρονια σε μια χρονομηχανομπουρδα. Μια μερα οι συναδελφοι του πηγαν στο εργαστηρι του, και ειδαν την μηχανη ανοιχτη και τα γυαλια του Spiro1 στο πάτωμα, λενε πως το φως τον τρελανε και ηθελε να παιξει κρυφτο. Ο πανέμορφος aris2 και η kellipop ειπαν στον Spiro1 αν τους άφηνε να φυγουν θα του εδιναν την χρονομηχανη για να γυρισει και αυτος πισω και να δει την αγαπημενη του, την Ερατω. Ως αντάλλαγμα ηθελε την dina και τον psychedelic malousi. Εμεις που ειμαστε εξυπνοι ειπαμε "Ενταξει". Και όλα έγιναν, όπως τα συμφώνησαν, ο aris2, η kellipop έφυγαν καθώς και o Spiro1 πήρε την χρονομηχανή και γύρισε πίσω. Τώρα, η dina και ο Psychedelic Malousis, είχαν μείνει μονάχοι τους. Και ήθελαν να πάρουν εκδίκηση για την απάτη των "φίλων" τους. Το πρώτο που έκαναν ήταν να ζητησουν την βοηθεια των R16, atre151 και του ΠειραγμενουΤρακτερ. Εκεινη δεχθηκαν, επειδη ο spiro1 τους προδωσε. Ομως ειχαν κανονισει να σκοτωσουν την ντινα και τον psychedelic malousis και να βγουν μονητους και να κατακτησουν την εποχη μας. Αμα κατακτήσουν την γη στην εποχη μας, θα αλλαξει και η ροη του χρονου, αρα το 4015 μπορει η γη να μην υπαρχει. :( Δυστυχώς η ντινα και ο Psychedelic malousis έφτιαξαν μια χρονομηχανομπουρδα και ολα τα ατομα αρχισαν τους βαρανε. Ειχαν λιποθυμησει οι κακοι ηρθαν στην εποχη μας για εκδικηση. Ολοι τσιριζαν, καταστρεψαν σχεδον ολη την πολη. Ο Σπιρο1 δεν μπορουσε να βλεπει τους συμπολιτες του να τραυματιζονται εξαιτιας του και μας ειπε πως ηθελε να παραδοθεί. Η Ερατω εκλαιγε ο aris2 εβλεπε Αrrow και η kellipop λιμαρε τα νυχια της ... Αλλά τότε κατάλαβαν το λάθος τους. Πρόδωσαν τους φίλους τους για μια χρονομηχανομπούρδα. Και ήξεραν πως έπρεπε να επανορθώσουν. Γι' αυτό με την ταχύτητα του Flash έφτασαν στο πεδίο της μάχης την πιο κατάλληλη στιγμή, την ώρα που ο R16 και οι φίλοι του ήταν έτοιμοι να σκοτώσουν την dina και τον Malousi. Αμέσως έτρεξαν και με κινήσεις του kajufu (πολεμική τέχνη που συνδιάζε κινήσεις του karate-judo-kung fu) έσωσαν τους φίλους τους. Η dina θυμωμένη τότε τους είπε "Μου σκισατε την τσαντα, και μου επεσαν ολοι οι πυραυλοι! Ξερετε ποσα ντονατς ξοδεψα για τους πυραυλους?? Ε?". Η kellipop της απάντησε "Ξέρουμε, ξέρουμε. 1 ντόνατ για τον καθένα, και είχες οκτώ άρα 8 ντόνατ. Και πάλι όμως σας σώσαμε ; Δεν χαίρεστε ;;". Ο Malousis είπε "Χαιρόμαστε, αλλά τότε ο Spiro1 βγήκε από το εργαστήριο του και ρώτησε τους ήρωες τι συμβαίνει. Η kellipop του εξήγησε τα πάντα, και εκείνος απάντησε πως δεν είχε πάει ποτέ στο μέλλον, για την ακρίβεια είχε πάει στην πιτσαρία της γειτονίας επειδή πεινούσε. Πριν καν προλάβει να συνεχίσει, εμφανίστηκε η μυστηριώδη και σκοτεινή φιγούρα που είχαν ξαναδεί οι ήρωες στο μέλλον. Μέσα από τους κυκλώνες ανέμων, εμφανίστηκε ένας άνθρωπος! Ο σκοτεινός μάγος, γνωστός ως X3ctorS! Όπως κάθε κακός, άρχισε να λέει το σχέδιο του, για να κατακτήσει τον κόσμο...





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Συνέχεια, Παιχνίδι, Ιστορία

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες